ΚΟΥΡΟΥΤΑ 2009

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
pigeonaras
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 22 Ιουν 2008 03:17 pm
Τοποθεσία: Σαλλλόνικα

#78 Δημοσίευση από pigeonaras »

udialek έγραψε:Μολις τωρα (Κυριακη 10.30 μμ) εμαθα οτι ...ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ !!! :lol:
χαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Δεν παιζονται οι τυποι.............κι εγω πριν λιγο εφτασα σπιτι ταξιδευοντας απο το πρωι (Σαλόνικα)

Δημήτρης Ν.
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2007 02:18 pm
Τοποθεσία: Μεσολόγγι

#79 Δημοσίευση από Δημήτρης Ν. »

Μόλις γύρισα κι εγώ!!!!
Τα αυτιά μου ακόμα έχουν μουσική...!!!

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#80 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ....ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΠΙΤΙ :cry:
https://www.youtube.com/channel/UCYTGsC ... S-fbD9a_WA

Ωσάν το έρημο δεντρί που'ναι στ'αόρι απάνω
Μ'αρέσει να'μαι αμοναχός με τσι πολλούς δεν κάνω...

Άβαταρ μέλους
fakk
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: 07 Μαρ 2006 10:22 am

#81 Δημοσίευση από fakk »

Νάστε καλά όλοι μάγκες (και μάγκισες), είσασταν όλοι υπέροχοι.

Άβαταρ μέλους
katsabinis
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 26 Ιουν 2006 10:36 pm
Τοποθεσία: Δίστομο
Επικοινωνία:

#82 Δημοσίευση από katsabinis »

Εγώ δυστυχώς για μιά ακόμη φορά δεν μπόρεσα να παρευρεθώ, αν και είχα ετοιμαστεί για να έρθω.
Δυστυχώς όμως δεν τα κατάφερα.
Έχω κι εγώ περιέργεια να ακούσω και να δω...
Συγχαρητήρια λοιπόν και του χρόνου

jimavagianos
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 21 Μαρ 2006 03:58 am

#83 Δημοσίευση από jimavagianos »

Καλημέρα και από μένα από το λεωφορείο καθ' οδόν για Αθήνα και μετά για Λέσβο από Πειραία με πλοίο. Περάσαμε φανταστικά, όπως άλλωστε ήταν αναμενόμενο. 'Εχω βγάλει κάποιες φωτογραφίες και βιντεάκια από βιντεοκάμερα, φωτογραφική μηχανή και κινητό τηλέφων αλλά μιας και στο χωριό μου δεν έχω adsl ή 3g δίκτυο από την cosmote θα διαθέσω το υλικό μετά τις 22 Αυγούστου, που επιστρέφω Πάτρα πρώτα ο Θεός (χρωστάω και το οπτικοακουστικιό υλικό από τη μάζωξη του 2008). Ήταν μια συναρπαστική εμπειρία. Φάγαμε και παίξαμε μέχρι πρωίας, γνωριστήκαμε, ανταλλάξαμε απόψεις και είδαμε και πολύ ωραία μουσικά όργανα από δυνατούς κατασκευαστές, μπουζούκια και κιθάρες, μπαγλαμάδες ιδιοκατασκευές με πολύ ωραίο ήχο και φανταστικές κιθάρες μια εκ των οποίων αγοράστηκε σε εξφτελιστική τιμή μεταχειρισένη και με φανταστικό ρεμπέτικο ήχο θυμίζοντας έντονα τις αυθεντικές ρεμπέτικες κιθάρες με τον χαρακτηριστικό τσιμπητό ήχο. Όλοι όοι παίξαμε και τραγουδήσαμε δώσαμε την ψυχή μας και υπήρξε ένα πολύ ωραίο αποτέλεσμα παρόλο, που δεν υπήρξαν πρόβες και οι περισσότεροι από εμάς είμαστε ερασιτέχνες. Πολλοί παίαξαμε από την αρχή μέχρι το τέλος των συναντήσεων στην ταβέρνα της συγκέντωρσης. Εγώ για τις μέρες Παρασκευή και Σάββατο έπαιξα 8+8 ώρες ακατάπαυστα και το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ. Δεν ένιωσα την παραμικρή κούραση και την Κυριακή το πρωί οδηγώντας για Πάτρα νόμιζα ότι επιστρέφω από ένα παράδεισο περιορισμένης χρονικής διάρκειας έστω. Άντε του χρόνου ακόμη καλύτερα με περισσότερες συμμετοχές και ακόμη μεγαλύτερο κέφι!

chrisf
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 07 Φεβ 2009 09:37 pm

μπραβο!

#84 Δημοσίευση από chrisf »

μπραβο παιδια συγχαρητηρια! εισασταν αψογοι.. εστω κ για λιγο που ημουν στην παρεα σας!κ του χρονου!

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”