το ξυλουργείο του κυρ Παναγιώτη.

Στέκια για πεννιές - πηρουνιές - κρασί και καλή παρέα
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
giorgos100
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 02 Σεπ 2004 09:17 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ---Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ

#43 Δημοσίευση από giorgos100 »

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!π!!!!!!!!!!
2 ΑΤΟΜΑ ΕΓΩ!!!!

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#44 Δημοσίευση από max »

3 άτομα από μένα

a.a.d.
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 09 Ιαν 2005 07:23 pm
Επικοινωνία:

#45 Δημοσίευση από a.a.d. »

Και άλλα δύο παρακαλώ. Tnx

Άβαταρ μέλους
Misirlou
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 18 Δεκ 2005 08:45 pm

#46 Δημοσίευση από Misirlou »

Κι άλλο ενάμισι παρακαλώ !
- Όχι κιλό καλέ! Καρεκλοκράτηση.
Είμαι σίγουρη για μένα, αλλά για το ήμισυ έχω μισές ελπίδες...... :lol:

Άβαταρ μέλους
socrates
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 438
Εγγραφή: 21 Οκτ 2006 11:31 pm
Τοποθεσία: the other side of nowhere

#47 Δημοσίευση από socrates »

Παιδιά, έχω πεί εδώ και δέκα μέρες ότι θά'ρθω κι' εγώ κατα τις εννιάμιση, αλλά δεν με βλέπω ακόμα στη λίστα του Ηρακλή. Τέλος πάντων...
μάνα μου γλυκειά α α α,
ο ο ο ο
θά'ρθω στις εννιά! :lol:

Άβαταρ μέλους
Γιάννης Πάχος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 31 Αύγ 2005 07:07 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Μια καρεκλίτσα υπάρχει ?

#48 Δημοσίευση από Γιάννης Πάχος »

Πιστεύω ότι αν και αργοπορημένος κάπου θα χορέσω και γω. Εξ άλλου λένε ότι όλοι οι καλοί χωράνε. Σωστα ?
Γιάννης Πάχος

Άβαταρ μέλους
Dreamlander
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 11 Απρ 2006 02:50 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο

#49 Δημοσίευση από Dreamlander »

Όλα καλά κι όλα ωραία.

Μαζευτήκαμε τριάντα και κάτι νοματαίοι, φάγαμε, ήπιαμε, ρίξαμε τις πενιές μας, είχαμε την ευκαιρία να γνωρίσουμε από κοντά καινούργια πρόσωπα και γενικά περάσαμε μια ωραία βραδιά. Τουλάχιστον αυτό φάνηκε από τα όσα συζήτησα χθες με μερικά από τα άτομα που παρευρέθησαν. Ο χώρος ήταν σχετικά ζεστός και οι μεζέδες ικανοποιητικοί (αν και οι μερίδες λειψές). Στο κρασί ήταν που μας τα χάλασε λίγο ο ταβερνιάρης.

Όμως δεν μας τα χάλασε μόνο στο κρασί. Παρ' ότι του κάναμε ένα καλό λογαριασμό για καθημερινή, με κανέναν άλλο πελάτη στο μαγαζί του, αφήνοντας του επιπροσθέτως κι ένα γενναίο φιλοδώρημα και παρ' ότι είχα προσυνεννοηθεί μαζί του πως θα φέρναμε και τα οργανάκια μας, ο τύπος δεν σεβάστηκε την παρέα μας ουδόλως. Είχε φέρει και τους δικούς του μουσικούς εκ των οποίων ο ένας ειδικά ήταν αρκούντως ενοχλητικός. Το χειρότερο όλων όμως έπραξε στο τέλος, όπου για να ξεφορτωθεί τους τελευταίους εναπομείναντες από εμάς, στην κυριολεξία αμόλυσε μεσ' στο μαγαζί του τα δυό Pitbull του. Έλεος! Είναι απαράδεκτος και κακός επαγγελματίας. Για να μην πω κακός άνθρωπος.
Δεν ξέρω ποιά είναι η δικιά σας άποψη, αλλά εγώ σ' αυτό το μαγαζί, αν και ήμουν τακτικός του θαμώνας τα τρία τελευταία χρόνια, δεν προκειται να ξαναπατήσω.

Ειλικρινά ζητάω συγγνώμη για όσα έγιναν. Νοιώθω συνυπεύθυνος μιάς και το πρότεινα ως τόπο συνάντησης.
Για να γνωρίσεις κάπως καλύτερα μια γυναίκα δυστυχώς θα πρέπει πρώτα να την αγαπήσεις.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ταβέρνες - Στέκια - Οινομαγειρεία”