Κοκκώνα!

"Κονσούλτο"
Απάντηση

Να αποβληθεί η Κοκκώνα από τη σελίδα?

ΝΑΙ
9
45%
ΟΧΙ
11
55%
 
Σύνολο ψήφων: 20

Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Preacher
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006 12:59 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Κοκκώνα!

#1 Δημοσίευση από Preacher »

Επειδή είχαμε ένα σοβαρό κρούσμα κατά μία επίσκεψή μου στην Πάτρα....
Επειδή το μέλος της σελίδας με το όνομα Κοκώνα αποπειράθηκε να με δηλητηριάσει ....
Επειδή κινδυνεύει πλέον η σωματική ακεραιότητα όλων μας ...πέραν της ψυχικής οδύνης που υφιστάμεθα καθημερινά....

ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΣΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΚΟΚΩΝΑ.

Υ.Γ. Εκτός από την αποβολή να την γυρνάμε ένα μήνα από ρεμπετάδικο σε ρεμπετάδικο και να βάλουμε να της παίζουν ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ.
Τους εχθρούς μου τους ξαίρω... τους φίλους μου φοβάμαι...

Άβαταρ μέλους
Kokona
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 27 Σεπ 2005 12:41 pm
Τοποθεσία: Κως

#2 Δημοσίευση από Kokona »

Αρνουμαι να συμμετάσχω στην ιταμη διαδικασία στην οποία επελεξαν να με υποβάλλουν σκοτεινες και κακεντρεχεις δυναμεις που εχουν παρισφρυσει στο φορουμ
Δε φοβούμαι τους βορειάδες και το αλμυρό νερο
μον’ φοβούμαι τους ανθρώπους στη στεριά να μην πνιγώ

Άβαταρ μέλους
Χρηστος ο Κωος
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: 11 Αύγ 2005 03:02 pm
Τοποθεσία: Λευκωσία

#3 Δημοσίευση από Χρηστος ο Κωος »

Aπαντω με το δικο μου τροπο :

fd.php?f=na fygei i afilotimi - lazaridou-xiotis (xioti).mp3&s=1497e23f77064ae0c18e825cde2d14f51fc3

:)
"...παλιοζωη, ψευτη ντουνια και παλιοκοινωνια .."

Άβαταρ μέλους
APAXNH
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005 07:02 am
Τοποθεσία: Earth
Επικοινωνία:

#4 Δημοσίευση από APAXNH »

Hlia na kano mia erotisi? Esy ti doulia eixes stin Patra.Den kseris pos opios anakatevete me ta pitoura ton trone oi Kokones? :P Ego eimai me tin Kokona

thanos_manos
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 09 Ιαν 2006 06:37 pm
Τοποθεσία: Μασσαλία/Αθήνα-Πάτρα
Επικοινωνία:

#5 Δημοσίευση από thanos_manos »

Συμφωνω με τον Ηλία.. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ και ξερό ψωμί για έναν ολόκληρο χρόνο!
:D

Ομολογώ ότι δεν κινδύνεψα σωματικά ή ψυχικά κατά τη γνωριμία μας αλλά ώς προς το είδος της τιμωρίας είμαι μαζί του.
:D

Άβαταρ μέλους
Pikinos
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 29 Μάιος 2006 10:20 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

#6 Δημοσίευση από Pikinos »

Xairetw thn parea!

Grafw apo to Essen se internet caffe!

Polla filia se olous kai fusika, me tis euxes mou na apalax8oume epitelous apo thn akatanomasth!

Xairetismata
Von allem Geschriebenen liebe ich nur das, was einer mit seinem Blute schreibt. Schreibe mit Blut: und du wirst erfahren, dass Blut Geist ist.

Άβαταρ μέλους
Dreamlander
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 11 Απρ 2006 02:50 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο

Re: Κοκκώνα!

#7 Δημοσίευση από Dreamlander »

Preacher έγραψε:Υ.Γ. Εκτός από την αποβολή να την γυρνάμε ένα μήνα από ρεμπετάδικο σε ρεμπετάδικο και να βάλουμε να της παίζουν ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ.
Κοίτα τι σκέφτηκε ο απίθανος! Ως και με τον εξ’ από ‘δω θα μπορούσε να συμμαχήσει, προκειμένου να σας εκδιώξει απ’ την σελίδα μητέρα. (Θάνο, κι εσύ δεν πας πίσω). Ε, ρε που καταντήσαμε! Τι κατρακύλα είναι αυτή; Τι απόγνωση; Πλήρης απώλεια ψυχραιμίας!

Έννοια σου Ηλία και σε καταλάβαμε πια. Κρίμα και σε είχα σε εκτίμηση. Λυπάμαι!

Όσο για εσάς μητέρα, ψηφίζω υπέρ της αποβολής σας απ’ την σελίδα. Αυτό το κάνω για το καλό σας φυσικά. Δεν σας σηκώνει ο τόπος πια εδώ. Όλο πισώπλατες μαχαιριές δέχεστε και θα δέχεστε στο μέλλον. Καλή τύχη, εκτός σελίδας μητέρα!

Με αγάπη
Το σπλάχνο σας.

Υ.Γ. Όχι τίποτ’ άλλο, αλλά με τέτοιες ενέργειες, παίρνουν τα πάνω τους οι "Καζαντζιδικοί" της σελίδας. :P
Για να γνωρίσεις κάπως καλύτερα μια γυναίκα δυστυχώς θα πρέπει πρώτα να την αγαπήσεις.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”