ΤΖΙΒΑΕΡΙ

Στέκια για πεννιές - πηρουνιές - κρασί και καλή παρέα
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
stamos
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 09 Σεπ 2006 11:09 pm

#15 Δημοσίευση από stamos »

Καλο χειμωνα παιδια και καλο ξεκινημα αυριο 26/9.ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ οπως παντα.Αυριο θα ειμαι καπου μεσα στο μαγαζι...

STAMOYLIS
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 19 Σεπ 2009 08:05 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

#16 Δημοσίευση από STAMOYLIS »

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΕΙΜΑΙΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ . ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΑΘΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΟΛΥ .ΗΔΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΕΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟΣ LIVE ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#17 Δημοσίευση από max »

Ενημερώστε μας τί ακριβώς γίνεται φέτος στο Τζιβαέρι γιατί απότι είδα οι προηγούμενες δημοσιεύσεις ήταν το φθινόπωρο του 2008.

stamos
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 09 Σεπ 2006 11:09 pm

#18 Δημοσίευση από stamos »

Φετος θα ειναι το συγκροτημα 'Τζιβαερι' με τους Σταμουλη Μακη στο μπουζουκι Ελενη Λαζαρου Σκουτα Βασιλη στη κιθαρα Μηταρακη Δημητρη στο ακορντεον ο Εκτωρας στο βιολι αντι του Γιαννιση που ηταν περσι και ο Αγαθωνας Ιακωβιδης που νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο στο ρεμπετικο σημερα.Σε συνεργασια αυτων ολων πιστευω οτι οπως και περυσι που ηταν ο Γκολες με το 'Τζιβαερι' θα ειναι απο τα πιο ενδιαφεροντα παλκα.Επιτελους μπηκε και ο Σταμουλης στη παρεα να μας τα λεει απο πρωτο χερι. Η εναρξη θα γινει την Παρασκευη 25/9/2009 και θα καπνιζουμε κιολας.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Άβαταρ μέλους
kampas
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2006 10:29 am
Τοποθεσία: Χαϊδάρι

#19 Δημοσίευση από kampas »

Ξεκίνησε το Τζιβαέρι την περασμένη Παρασκευή..

Το δέσιμο με τα νέα μέλη (Αγάθωνας, Έκτορας) εντυπωσιακό, το ρεπερτόριο πάντα αυθεντικό και χωρίς "προσμίξεις", η προσέγγιση της πρώτης εκτέλεσης (κατά το δυνατόν) πιστή και η παρουσία της κομπανίας με νεύρο..

Αν και τα υπόλοιπα ρεμπετομάγαζα της πιάτσας κινηθούν κάπως έτσι, θα έχουμε καλό μουσικό χειμώνα φέτος..
...Γι' αυτό και σ' ονομάσανε "Τρελό Κορίτσι Άπονο"...

STAMOYLIS
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 19 Σεπ 2009 08:05 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

#20 Δημοσίευση από STAMOYLIS »

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΤΟΝ ΚΑΜΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΑΣ ΠΑΘΟΣ ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ταβέρνες - Στέκια - Οινομαγειρεία”