Δημοψήφισμα Χειμερινής μάζωξης 2007(ή μήπως 2008?)

"Κονσούλτο"
Απάντηση

Χειμερινή μάζωξη 2007(ή μήπως 2008?)

Πριν τις γιορτές Θεσσαλονίκη;
2
6%
Μετά τις γιορτές Θεσσαλονίκη;
13
36%
Πριν τις γιορτές Αθήνα;
9
25%
Μετά τις γιορτές Αθήνα;
12
33%
 
Σύνολο ψήφων: 36

Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
damalailama
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006 07:39 pm
Τοποθεσία: Νικαριά!

#15 Δημοσίευση από damalailama »

Εγώ πάντως αδέρφια θα έρθω Αθήνα για τις γιορτές και θα φύγω λίγο πριν ανοίξουν τα σχολεία,οπότε,και Αθήνα μετά, δε με πειράζει...Αλλά και δυο μαζώξεις να γίνουν, μια και μια, ακόμα καλύτερα!Εμπρός στις δημοκρατικές διαδικασίες, μαζικά, συλλογικά και δυναμικά.( Δοξάστε με!)

Άβαταρ μέλους
member21
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 20 Μαρ 2005 11:43 am
Τοποθεσία: Μαρούσι

#16 Δημοσίευση από member21 »

Παιδιά επαναφέρω το θέμα για να αποφασίσουμε για τη μάζωξη. Επειδή μάλλον τη βλέπω να γίνεται μετά τις γιορτές προτείνω τις ημερομηνίες 05/01 ή 12/01 ημέρα Σάββατο.
Έτσι έχουμε και το χρόνο να ψάξουμε για μαγαζί και να οργανωθούν όσοι φίλοι πρόκειται να έρθουν απο μακριά.

Για πείτε και εσείς!
...τον τεκετζή εδιάταξαν, τις λουλαδιές ντουμπλέδες.

Άβαταρ μέλους
Dreamlander
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 11 Απρ 2006 02:50 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο

#17 Δημοσίευση από Dreamlander »

Μα... στις 12-13 Γενάρη θα μαζωχτούμε στην Θεσσαλονίκη... :o :?
Για να γνωρίσεις κάπως καλύτερα μια γυναίκα δυστυχώς θα πρέπει πρώτα να την αγαπήσεις.

Άβαταρ μέλους
manosg
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2006 09:18 pm
Τοποθεσία: Μοζαμβίκη

#18 Δημοσίευση από manosg »

Το κλείνουμε για μεσημέρι 12/01/2008. Να δηλώνουμε συμμετοχές πλέον για να δούμε ποιό μαγαζί μπορεί να μας φιλοξενήσει.
Κρατούσε πλέον μιαν απόσταση απ' την τρέλα, όχι για να σωθεί
Αλλά για να την σώσει αν με νοείς,

Άβαταρ μέλους
APAXNH
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005 07:02 am
Τοποθεσία: Earth
Επικοινωνία:

#19 Δημοσίευση από APAXNH »

Mia paraklisi. Ean einai dinaton na gini in mazoksi prin tis 10 tou genari. Tha eimai Ellada mexri tis 10 tou genari. An den ginete tipota den xathike o kosmos. Basilis. :D

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#20 Δημοσίευση από max »

Καλημέρα σε όλους..

Μόλις γύρισα από ταξίδι στα εξωτερικά και έχω χάσει τα επεισόδια με τις μαζώξεις. Βλέπω και δεύτερο τόπικ για μάζωξη στη Θεσσαλονίκη.

Θα είμαι Αθήνα μέχρι 5-6 Γενάρη. Απότι κατάλαβα και οι δυο μαζώξεις θα γίνουν μετά τις 10 του μηνός;

Άβαταρ μέλους
Νίκος Τριήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: 13 Σεπ 2007 12:43 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Χολαργός

#21 Δημοσίευση από Νίκος Τριήρης »

Καλό είναι να μη γίνει στις 12 Γενάρη για να μπορούν όσοι θέλουν και μπορούν να πάνε και στη Θεσσαλονίκη. Επίσης στις 12 το πιθανότερο είναι ότι θα έχουν επιστρέψει στις βάσεις τους (κάθε κατεργάρης στον πάγκο του) όσοι δεν μένουν μόνιμα στην Αθήνα.
Προτείνω Σάββατο 5 Γενάρη.

Για μεσημέρι ή βράδυ το κανονίζουμε, αν και το καλύτερο είναι από το μεσημέρι εως το βράδυ σερί για να βολευτούν όλοι και όσοι μπορούν θα έχουν διπλή απόλαυση.

Για μαγαζί δεν μπορώ να προτείνω επίσημα εαν δεν μάθω τον αριθμό των συμμετεχόντων και δεν ρωτήσω τον ξενοδόχο (ταβερνιάρης), αλλά δεν νομίζω ότι θα δυσκολευτούμε. Έχω υπόψη μου δύο μαγαζιά πάντως.

Αύριο φεύγω ταξίδι και γυρνάω στις 26 αργά το βράδυ, οπότε καλά Χριστούγεννα σε όλους και ελπίζω όταν γυρίσω να έχει κανονιστεί η μάζωξη.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”