Ψηφοφορία: Τσομίδης

"Κονσούλτο"

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΣΟΜΙΔΗΣ?

ΝΑΙ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
23
77%
ΟΧΙ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
7
23%
 
Σύνολο ψήφων: 30

Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
eftihis
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 19 Σεπ 2004 12:44 am
Τοποθεσία: Pireas

#29 Δημοσίευση από eftihis »

Εγώ πάντως τρέμω από συγκίνηση όταν θα ακούσω ιορδάνη και μπέμπη...ταξιδιάρικα ταξίμια...να τ'ακούς κλείνοντας τα μάτια...Οι άνθρωποι αυτοί κατα τη προσωπική μου άποψη ανέβασαν τη δεξιοτεχνία του μπουζουκιου πολλά σκαλιά παραπάνω,όχι άσχημα σκαλία όμως...γαζωτήρες να πώ τους σκυλάδες που δεν έχουν ουσία όχι όμως ιορδάνη που έχει ένα ταξίμι δομημένο και ξεχειλίζει συναίσθημα...πιστεύω οτι ιορδάνης κ.α. αποτελούν πρότυπα για όλους μας :|

Άβαταρ μέλους
markos4
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2005 07:30 pm
Τοποθεσία: ΑΜΑΛΙΑΔΑ

Σας αρέσει ο Τσομίδης?

#30 Δημοσίευση από markos4 »

....Μου φαίνεται ότι κάποιοι έχουν χάσει κάθε μέτρο!!!! Δεν μπορώ να αρθρώσω λέξη!!!! Μόνο τούτο.... Σ Ε Β Α Σ Μ Ο Σ Ρ Ε.............................

Άβαταρ μέλους
Giannis_Naxos
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2005 02:19 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς

#31 Δημοσίευση από Giannis_Naxos »

Παιδιά θέλω να ζητήσω μια δημόσια συγγνώμη στο σαιτ για την παρεκτροπή μου χτες το βράδυ, καθώς η κατάσταση ξέφυγε υπερβολικά πολύ. Αυτοί που ξέρουν τι έγινε θα καταλάβουν πιστεύω. Βασικά θέλω να ζητήσω συγγνώμη από τους αδμινιστράτορες για κάποια λόγια που είπα. Παρόλα αυτά όμως δεν αλλάζω γνώμη για κάποιους θαμώνες της σελίδας γιατί πολύ απλά δεν χρειάζεται να γίνει κάτι τέτοιο.

Ελπίζω να μην συνεχιστεί η σύγκρουση αυτή άλλο... Μόνο και μόνο γιατί χαλάει η ομορφιά του σάιτ.

Για τον Τσομίδη θέλω να πω ότι ο eftihis έδωσε τον πιο σωστό ορισμό από όλλους. ''ταξιδιάρικα ταξίμια...να τ'ακούς κλείνοντας τα μάτια...Οι άνθρωποι αυτοί κατα τη προσωπική μου άποψη ανέβασαν τη δεξιοτεχνία του μπουζουκιου πολλά σκαλιά παραπάνω,όχι άσχημα σκαλία όμως...''

Ευχαριστώ για την ανοχή σας!

Άβαταρ μέλους
giorgos100
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 02 Σεπ 2004 09:17 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ---Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ

#32 Δημοσίευση από giorgos100 »

Ρε παιδια!!!!
Ημαρτον που λεει και ο Γεωργιου!!
Δεν καταλαβα , αν σε καποιον δεν αρεσει καποιος που ειναι του γουστου σας η δεν τον ξερει πρεπει να τον ριχνετε στη πυρα?
Τι πραματα ειναι αυτα...
που ειναι η μαγκια σας?
Ποταπος ο ενας ξεφτυλας ο αλλος ........
Δεν ειναι χαρακτηρισμοι αυτοι!!!!!
Εξαλλου το παιδι δεν ειδα να βριζει κανεναν!!!


Παντα φιλικα
Γιωργος!!!!

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#33 Δημοσίευση από max »

Ποιος τον έριξε στην πυρά ρε Γιώργο ?
ΤΟ θέμα είναι ότι κάποια πράματα δε μπορείς να τα λες τόσο "ελαφρά" .Όπως ότι η προσφορά του είναι μηδαμινή ή για τον άλλο το Λιόση που πέθανε "ποιος έιναι αυτός?" , σε στυλ τον ξέρει η μάνα του?

Ακριβώς αυτό που λες είναι το θέμα, δεν ειναι απλά ότι λες ότι δε σου αρέσει, να ξέρουμε μέχρι που φτάνουμε για να μη γινόμαστε γραφικοί ...

Άβαταρ μέλους
giorgos100
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 02 Σεπ 2004 09:17 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ---Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ

#34 Δημοσίευση από giorgos100 »

Μαχ ο φιλος μου εδωσε αυτη την εντυπωση ..
Οτι δεν τον ξερει.
Γιαυτο ανεβαζω μια φωτο του με μινι βιογραφια
http://rebetikodb.sealabs.net/gallery2/ ... S.jpg.html
επισης στην συλλογη με τα τραγουδια ενα τραγουδι με τιτλο : τον χαρο τον ανταμωσαν

Παντα φιλικα και χωρις καμμια παρεξηγηση
:)
Γιωργος

Άβαταρ μέλους
PLANTMAN
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 376
Εγγραφή: 02 Οκτ 2004 12:14 am

#35 Δημοσίευση από PLANTMAN »

Γιώργο μπορείς να γράψεις το κειμενάκι εδώ ή καλύτερα στο topic βιογραφίες γιατί σε μερικά σημεία δε βγάζεις λέξη!

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”