δήλωση ΣΙΓΟΥΡΩΝ συμμετοχών για το ρεμπετο-κάμπιγκ.

"Κονσούλτο"
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Σωτήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 22 Αύγ 2005 06:05 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

#15 Δημοσίευση από Σωτήρης »

Χόνδρε, εγώ μπορώ να αναλάβω να φέρω έναν προτζέκτορα και κάποιες ταινείες για προβολή (π.χ. το ντοκυμαντέρ για τον Μάρκο, το "Ρεμπέτικο", το "Μινόρε της αυγής" κ.λ.π.) και βλέπουμε αν γουστάρουμε να δούμε κάτι. Το κανονίζουμε κι επι τόπου ή αν κάποιος θέλει κάτι συγκεκριμμένο, ας το πει από τώρα να ψάξουμε να το βρούμε.
Σχετικά με τους καλλιτέχνες που θα μπορούσαν να έρθουν, δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά, γιατί αν και εκδήλωσαν ενδιαφέρον αρκετοί, πιθανολογώ πως αν είμαστε μόνο καμιά εικοσαριά-τριάντα άνθρωποι, δεν θα μαζευτούν κι αυτοί! Θα προσπαθήσω πάντως να έρθω σε επαφή με κάποιους και βλέπουμε. Δεν είναι και αυτοσκοπός πάντως όπως είπες κι εσύ... Πάντως όσοι από εμάς παίζουν, πρέπει να φέρουμε όργανα ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!!! Θα γίνουν σίγουρα τρομερές βραδιές στην παραλία, με μουσική, κρασί και φωτιά...
Τέλος απ' ό,τι ξέρω, από Αθήνα, υπάρχει σίγουρα και ΚΤΕΛ (περίπου 4,5 ώρες ταξίδι) και τρένο (περίπου 5,5 ώρες) για Αμαλιάδα! Και μετά από το σταθμό των ΚΤΕΛ της Αμαλιάδας έχει τοπικό λεωφορίο (ή και ταξί φυσικά!) που σε πάει Κουρούτα σε περίπου 15 λεπτά.

Άβαταρ μέλους
Misirlou
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 18 Δεκ 2005 08:45 pm

#16 Δημοσίευση από Misirlou »

Αν και η "οδηγία" σε αυτό το τοπίκιο είναι να δηλώσουν συμμετοχές μόνον οι ΣΙΓΟΥΡΟΙ, βρίσκω την ευκαιρία να σας αποχαιρετήσω και να ευχηθώ σε όλους ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ (μιας κι αύριο εξαφανίζομαι από τα διαδικτυακά μονοπάτια).

Και να σημειώσω, ότι 99,99% θα έρθω στην Κουρούτα για μια-μιάμιση μέρα.
Το πιθανότερο είναι το Σάββατο (29 Ιουλίου) αργά το απόγευμα.

Συνεπώς, για τη σούμα της καταμέτρησης: + 1

Άβαταρ μέλους
markos4
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2005 07:30 pm
Τοποθεσία: ΑΜΑΛΙΑΔΑ

Καλοκαιρινό κάμπινγκ

#17 Δημοσίευση από markos4 »

Γειά σας παιδιά.... Βλέπω με χαρά πως σιγά-σιγά μαζευόμαστε! Να πώ σε όλους ότι το δωρεάν κάμπινγκ βέβαια ισχύει.... Επειδή όμως δέν ήξερα μέχρι σήμερα ακριβώς πόσα άτομα θα έρθουν έχω κλείσει θέσεις γιά 20-30 σκηνές. Και περισσότεροι να έρθουν πάντως δεν θα υπάρξει πρόβλημα.... Η Αμαλιάδα απέχει 2,5-3 ώρες από Αθήνα με Ι.Χ. ενώ υπάρχει και απ΄ευθείας γραμμή του ΚΤΕΛ. Η Κουρούτα είναι 5 λεπτά δρόμος και γιά όσους έλθουν με το ΚΤΕΛ αναλαμβάνω εγώ την μεταφορά.... Γι΄αυτό γράφω το τηλέφωνό μου γιά όποιαδήποτε απορία και συνενόηση (6972700385). Καλή αντάμωση παιδιά!!!!

Άβαταρ μέλους
Preacher
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006 12:59 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

#18 Δημοσίευση από Preacher »

Λοιπόν να δηλώσω κι εγώ το πέρασμα μου το Σάββατο από το κάμπινγκ. Άτομα δεν ξέρω ακόμα αλλά σίγουρα εγώ θα περάσω οπότε συν μία συμμετοχή! Όσο για το ταξίδι από Αθήνα που αναφέρθηκε αν κάποιος έχει πρόβλημα να κατέβει και θέλει να τον κατεβάσω ας στείλει πμ να συννενοηθούμε. άντε να οργανωθούμε σιγά σιγά!
Τους εχθρούς μου τους ξαίρω... τους φίλους μου φοβάμαι...

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#19 Δημοσίευση από max »

Oπότε τα λέμε εκεί παιδιά 28-31 Ιουλίου.

ΔημητρηςΙ
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 10 Μαρ 2006 02:30 pm
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ

#20 Δημοσίευση από ΔημητρηςΙ »

1+2 ακομη συμετοχεs και...καλη ανταμωση παιδια!

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#21 Δημοσίευση από max »

8a ta poume ekei paidia, egw fevgw aurio pros keina ta meri

Kalo kalokairi se olous

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”