Ακούσατε!!!! Ακούσατε!!!! 21 Ιουλίου 2007

Συναυλίες ή εκδηλώσεις που θα είχε ενδιαφέρον να παρακολουθήσουμε
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Χασκίλ
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Δεκ 2006 11:53 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Ακούσατε!!!! Ακούσατε!!!! 21 Ιουλίου 2007

#1 Δημοσίευση από Χασκίλ »

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

Καβαλήστε πατίνια, παπάκια, μουτοσικλέτες, αυτοκίνητα, ταξιά, βαπόρια, μαούνες, σκούνες, αερόπλανα, διαστημόπλοια (για να μη μας λένε και ρατσιστές:Ρ) και καταφθάστε άπαντες κι απαξάπαντες στο γεγονός που όλη η Θεσσαλονίκη περιμένει κάθε χρόνο με καρδιοχτύπι και αγωνία. Πρόβες επί προβών γίνονται καθ' όλη τη διάρκεια του έτους, χορδές γυαλίζονται, τρίβονται, αλλάζουν! Μουζικοί και οργανοπαίχτες τρέχουν αλλαλαγμένοι και πανικόβλητοι!
Καρέκλες, τραπέζια, τοίχοι, πατώματα, όλα στην εντέλεια!
Μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!
ΝΑΙ!!! Καλά καταλάβατε! Το μεγάλο γεγονός της χρονιάς! Το ένα και μοναδικό Ρεμπέτικο Πάρτι που λαμβάνει χώρα (Που αλλού??? Δε θέλω χαζά!!! :Ρ) στη μία και μοναδική Τομπουρλίκα!!!!!!

Ώρα έναρξης/διάρκεια: Από τις 12 το μεσημέρι του Σαββάτου 21 Ιουλίου, μέχρι τις 12 το μεσημέρι της Κυριακής 22 Ιουλίου.

Διεύθυνση: Ολυμπίου Διαμαντή & Ναυμαχία Λήμνου γωνία. Θεσσαλονίκη

Τηλέφωνον: 2310 548 193

Προειδοποίηση: Να φοράτε μαγιό (κάτω από τα ενδύματα) και να είσαστε έτοιμοι για όλα! :Ρ

Πληροφορίες εντός:)



ΠΡΟΣΟΧΗ! Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΙΣ ΤΟΥΣ ΜΗ ΕΧΟΝΤΑΣ ΟΡΓΑΝΑ, ΘΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ Ή ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ/ΟΡΓΑΝΟΠΑΙΧΤΩΝ:):):):)
Τελευταία επεξεργασία από Χασκίλ σε 04 Ιούλ 2007 07:12 pm, έχει επεξεργασθεί 6 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Dreamlander
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 11 Απρ 2006 02:50 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο

#2 Δημοσίευση από Dreamlander »

Καβατζάρετε μία θέση για 'μένα παρακαλώ. Θα έρθω με την άρπα μου προκειμένου να μην μου απαγορευτεί η είσοδος.
Για να γνωρίσεις κάπως καλύτερα μια γυναίκα δυστυχώς θα πρέπει πρώτα να την αγαπήσεις.

Άβαταρ μέλους
ikarus260
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2006 01:47 pm

#3 Δημοσίευση από ikarus260 »

και για μένα μία θέση παρακαλώ, θα ανέβω με το μπουζουκάκι μου

proedros
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 06 Φεβ 2006 08:07 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

#4 Δημοσίευση από proedros »

Για κρατήσεις μόνο στον Αρη.
Θ.Β

Άβαταρ μέλους
Χασκίλ
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Δεκ 2006 11:53 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

#5 Δημοσίευση από Χασκίλ »

;) χεχεχε

Άβαταρ μέλους
Dreamlander
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 11 Απρ 2006 02:50 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο

#6 Δημοσίευση από Dreamlander »

Πρόεδρε γιατί γελάει με αυτόν τον τρόπο η Χασκίλ; Τι κρύβεται πίσω από το κλείσιμο του αριστερού ματιού της; Να ανησυχώ; Να ματαιώσω λες την κράτηση; Αν είναι, να μην κουβαλώ των αδίκων άδικα την άρπα μου,
Για να γνωρίσεις κάπως καλύτερα μια γυναίκα δυστυχώς θα πρέπει πρώτα να την αγαπήσεις.

Άβαταρ μέλους
Χασκίλ
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Δεκ 2006 11:53 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

#7 Δημοσίευση από Χασκίλ »

Dreamlander έγραψε:Πρόεδρε γιατί γελάει με αυτόν τον τρόπο η Χασκίλ; Τι κρύβεται πίσω από το κλείσιμο του αριστερού ματιού της; Να ανησυχώ; Να ματαιώσω λες την κράτηση; Αν είναι, να μην κουβαλώ των αδίκων άδικα την άρπα μου,
Αν είναι πτυσσόμενη η άρπα σας, δεν έχετε να ανησυχείτε για τίποτα! :P

Απάντηση

Επιστροφή σε “Συναυλίες - Εκδηλώσεις”