ΜΑΖΩΞΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004 09:46 pm

#57 Δημοσίευση από KONSTANTINOS »

Ο μόνος λόγος που αποφάσισα να πω δυο κουβέντες είναι κυρίως για τα καινούργια μέλη που θεωρώ ότι έχουν όλη την καλή διάθεση να ενσωματωθούν σε αυτή τη μεγάλη και ωραία παρέα. Για αυτό θέλω και εγώ να καταθέσω την προσωπική μου άποψη, μιας και έχω την τύχη να παρευρεθώ στις περισσότερες γενικές συγκέντρωσης που έχουν οργανωθεί.

Καταρχήν ευχαριστούμε τον Γιώργη που πήρε την πρωτοβουλία να διοργανώσει ένα γεγονός, άλλα με όλο το σεβασμό, σε καμία περίπτωση το συγκεκριμένο μέρος και το ύφος του δεν αντιπροσωπεύει τον χαρακτήρα και τις απαιτήσεις των μελών αυτής της σελίδας. Πιστεύω Γιώργη ότι αυτό θα έπρεπε να το είχες καταλάβει μιας και δεν θεωρείσαι νέο μέλος. Επίσης για τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν, το μόνο που θα πω είναι οτι ο καθένας είναι υπόλογος το πράξεών του.

Τέλος θέλω να επισημάνω οτι μερικοί από εμάς καταλήξαμε σε ένα μαγαζί (το Ανηφόρι στον Πειραιά) που προσωπικά δεν το γνώριζα αλλά θεωρώ οτι είναι πολύ αξιόλογο και ταιριάζει απόλυτα στην μουσικά ακούσματα αυτής της σελίδας. Ελένη και Βάγγο αν είχατε την δυνατότητα να ακολουθούσατε, είμαι σίγουρος οτι θα παίρνατε μια καλή γεύση του τί ζητούμε από αυτές τις συγκεντρώσεις :wink: .

Να ‘στε καλά όλοι


Υ.Γ. Ελένη και Βαγγό καλωσορίσατε στην παρέα μας :wink:

Άβαταρ μέλους
ΕΛΕΝΗ & ΒΑΓΓΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Σεπ 2007 02:14 am
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΑΛΗ (ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ)

#58 Δημοσίευση από ΕΛΕΝΗ & ΒΑΓΓΟΣ »

Κωνσταντίνε, είμαστε σίγουροι ότι η συγκεκριμένη εκδήλωση δεν ήταν αντιπροσωπευτική της παρέας του site.
Θα παρευρεθούμε οπωσδήποτε και στα καλύτερα.
Φύγαμε με πολύ καλές εντυπώσεις για σας που γνωρίσαμε από κοντά και ευχαριστούμε πολύ για το καλωσόρισμα.

Ελένη

Υ.Γ. Γιώργο, περαστικά στο παιδί σου.
ΑΔΡΑΞΕ ΤΗ ΜΕΡΑ!

Άβαταρ μέλους
Dreamlander
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 11 Απρ 2006 02:50 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο

#59 Δημοσίευση από Dreamlander »

ΕΛΕΝΗ & ΒΑΓΓΟΣ έγραψε:Αλήθεια τι ήταν αυτό που γράφθηκε για "μάζωξη" Πειραιά και "μάζωξη" Αθήνας; Δεν το καταλάβαμε!!
Τέλος πάντων, ελπίζουμε στο μέλλον σε κάτι καλύτερο... :(
Αν και η ερώτηση είναι απρόσωπη θα απαντήσω προσωπικώς ως ο γράφων.

Ένα λογοπαίγνιο ήταν και τίποτε παραπάνω Ελένη και Βάγγο. Ένας αστεϊσμός. Ένα λογοπαίγνιο ανάλογο με αυτά που γράφτηκαν (από 'μένα και όχι μόνο) για τις μαζώξεις της Κω και της Θεσσαλονίκης. Όπως έχω ξαναπεί το χιούμορ είναι εντελώς υποκειμενική υπόθεση και δυστυχώς (ή ευτυχώς) δεν έχει ομοιόμορφα την ίδια αίσθηση από όλους. Πιθανώς να έθιξα κάποιον, αν και προσωπικά δεν το νομίζω. Σε μια τέτοια περίπτωση παρακαλώ τον θιγόμενο να μου δώσει την ευκαιρία να επανορθώσω.

Τέλος πάντων (πλήρης αισιοδοξίας), ελπίζω κι εγώ στο μέλλον σε κάτι καλύτερο. ;)
Για να γνωρίσεις κάπως καλύτερα μια γυναίκα δυστυχώς θα πρέπει πρώτα να την αγαπήσεις.

mistoklas
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 07 Οκτ 2007 12:06 pm
Τοποθεσία: ΚΟΛΩΝΟΣ

#60 Δημοσίευση από mistoklas »

Eνα Μεγαλο Συγνωμη απο την παρεα ( και ειδικα απο τον Γιωργο ) για την μη προσελευση μου στην μαζωξη. Δυστυχως σχολασα αργα και δεν μπορουσα να μπω απο το σπιτι μου στο Ιnternet για να ειδοποιησω τον Γιωργο.
Ανεξαρτητα το τι εγινε εχασα την ευκαιρια να γνωριστω με τα παιδια το οποιο ηταν και το βασικοτερο . :cry:

GPAP
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 23 Μαρ 2006 10:09 am
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

#61 Δημοσίευση από GPAP »

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΑΣ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ.
ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΠΛΗΡΩΣ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΟΥ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ.
ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΤΕ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ
Γειά σας ρε παιδιά. Αγαπώ πάρα πολύ το ρεμπετικο τραγούδι και γι' αυτό μπήκα σε αυτή την ιστοσελίδα. Πάντως κάνετε φανταστική δουλειά. Συγχαρητήρια

Άβαταρ μέλους
APAXNH
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005 07:02 am
Τοποθεσία: Earth
Επικοινωνία:

#62 Δημοσίευση από APAXNH »

Thelo na po kai ego merikes kouventes sxetika me tin mazoksi sto Keratsini. Proton, thelo na efxaristiso osous mporesan na parevrethoun sti mazoksi asxetos an to magazi den itan analogo me to pnevma tis selidas. To thema einai oti vrethikame kai gnoristikame prosopika me meloi pou mono mesa apo tin selida gnorizomaste. Ego prosopika apolafsa oli tin vradia. Kai to proto meros sto Keratsini ala kai to deftero sto Anifori. itane mia eksexasti vradia kai sas efxaristo kai pali, kai efxome na ksavrethoume sintoma.Xaireto tous pantes Basilis (APAXNH :D

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”