«ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΘΕΣΗΣ» ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΟ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟ

Ανακοινώσεις και τυχόν προβλήματα στη ρεμπετοσελίδα (πχ προβληματικό τραγούδι - πρόβλημα σύνδεσης - λάθος στοιχεία σε τραγούδι κλπ).
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
mortimer
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 23 Αύγ 2006 02:16 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

#15 Δημοσίευση από mortimer »

TUXEDOMOON1 έγραψε:Καλα ρε παιδες ηρεμια με το ντουνια ανακριτη σιγα το κομματι ποτε δεν καταλαβα γιατι αρεσει τοσο πολυ,θα σας στο στειλω εγω μεσω rapidshare αφου το θελετε ειναι χωρις καμια επεξεργασια ατοφιο απο τον δισκο κατευθειαν .
Μα τι σημασία έχει που δεν σ'αρέσει εσένα; Για μένα είναι από τα πιο ωραία του Χατζηχρήστου. Έπρεπε να γίνει όλο αυτό το θέμα για να πείς, κόσμε πάρτε το να ακούσετε και σεις; Μην είναι κλειδωμένο μέσα στο συρτάρι μου;

Α ρε κολλήματα που τραβάει ο κόσμος...

TUXEDOMOON1
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 04 Οκτ 2006 03:02 pm

#16 Δημοσίευση από TUXEDOMOON1 »

Μεγαλε θα πρεπει να πεις ευχαριστω και οχι να βγαινεις και να την λες.Πρωτον στο site δεν μπαινω ποτε μπηκα μονο τωρα εξαιτειας του θεματος.Που ειδες εσυ εσυ οτι εχω κολλημα μαλλον εσυ εχεις επειδη εγω απλα ειπα την αποψη μου.Βλέπεις εσυ να εχει γινει κανενα θεμα για το τραγουδι?Για αλλο θεμα λεγαμε δες παραπανω εκτος και αν δεν το ειδες.Εγω αμα θελεις σου βρισκω και τον δισκο τον κανονικο σκασε ,εσυ 80 ευρω στον συλλεκτη που το εχει για να τον παρεις και μετα τα λεμε ποιος εχει κολλημα και περι ντουλαπιων

AGIS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: 05 Φεβ 2005 06:16 pm
Επικοινωνία:

#17 Δημοσίευση από AGIS »

TUXEDOMOON1 έγραψε:σκασε
Απαράδεκτο!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D

Άβαταρ μέλους
mortimer
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 23 Αύγ 2006 02:16 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

#18 Δημοσίευση από mortimer »

TUXEDOMOON1 έγραψε:Πρωτον στο site δεν μπαινω ποτε μπηκα μονο τωρα εξαιτειας του θεματος. .... Βλέπεις εσυ να εχει γινει κανενα θεμα για το τραγουδι?Για αλλο θεμα λεγαμε δες παραπανω εκτος και αν δεν το ειδες.Εγω αμα θελεις σου βρισκω και τον δισκο τον κανονικο σκασε ,εσυ 80 ευρω στον συλλεκτη που το εχει για να τον παρεις και μετα τα λεμε ποιος εχει κολλημα και περι ντουλαπιων
Πρώτον τι μας ενδιαφέρει σε ποιο σαιτ μπαίνεις.. Δεύτερον είδα πολύ καλά από πάνω, πολύ ωραία γράφει ο προηγούμενος:
palagia έγραψε:" Η μουσικη γυριζει " . Ναι , η μουσικη ειναι για να γυριζει στον κοσμο και να γεμιζει
ολες μας τις αισθησεις ... Το να μενει κλειδωμενη στο ντουλαπι του καθε συλλεκτη ,
δεν λεει τιποτα , εκτος απο του να δηλωσει αλαζονεια και μιζερια ...
Κανεις μας δεν θα παρει τιποτα στον θανατο του ... ολα εδω θα μεινουν ...
Και η υστεροφημια φυσικα ..."
Άρα στο ίδιο μήκος κύματος κινούμαι και γω...

Οπότε άσε τις εξυπνάδες και βγάλε τα τραγουδάκια να τα ακούσει ολος ο κόσμος και όχι μόνο το ντουλάπι σου. Έχουμε αγάπη για αυτή τη μουσική, την έχουμε μέσα μας, είναι η παράδοσή μας. Γιατί να την έχετε κλειδωμένη ;;

Ε; :)

TUXEDOMOON1
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 04 Οκτ 2006 03:02 pm

#19 Δημοσίευση από TUXEDOMOON1 »

το σκασε πηγαινε στα λεφτα λαθος κομμα,οχι οτι τον βριζω διαβασε ρε φιλε μη με βγαζετε απο τα ρουχα μου για καλο μπηκα

AGIS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: 05 Φεβ 2005 06:16 pm
Επικοινωνία:

#20 Δημοσίευση από AGIS »

Το κατάλαβα, αλλά το έγραψα για να γελάσω.

:oops:

TUXEDOMOON1
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 04 Οκτ 2006 03:02 pm

#21 Δημοσίευση από TUXEDOMOON1 »

οκ ρε μαγκιτη πληρωσε εσυ αυτα που εχω δωσει εγω για να τα μαζεψω και παρτα σου ανηκουν ,εχεις να τα πληρωσεις,πως τα ζητας τοτε,αλλιως περιμενε να τα εκδοσουν η αφιερωσε εσυ το χρημα και το σρονο και τον κοπο που εχω τραβηξει τοσα χρονια και αποκτησε τα,και διαβασε τι ειπα σε προηγουμενο μυνημα περι αρχειο και μη τσαμπουνας αλλο αυτη την καραμελα περι συρταριων την εχω βαρεθει

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ανακοινώσεις - Προβλήματα - Διορθώσεις”