Δισκοπωλειο online με μεγαλη ποικιλια σε ρεμπετικα

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: 04 Μάιος 2005 10:10 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δισκοπωλειο online με μεγαλη ποικιλια σε ρεμπετικα

#1 Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΙΚΗ »

http://www.studio52.gr/rebeti1.htm

Για ριξτε μια ματια εδω...
Και τι δεν εχει!! :)

Άβαταρ μέλους
voulou
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: 04 Δεκ 2006 11:56 am
Τοποθεσία: Πάτρα

#2 Δημοσίευση από voulou »

Αυτά τα online μαγαζιά έχουν πολύ γέλιο! Εκτός των, ενδεχομένως, καλών cd που, πιθανώς, έχει, το παραπάνω κατάστημα προσφέρει, στην κατηγορία ρεμπέτικα, και τα εξής προϊόντα:
- ΡΕΜΠΕΤΟΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ [ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ- ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ] (2 CD) (στο εξώφυλλο έχει 2 χαμαιλέοντες...)
- POPULAR GREEK MUSIC TO ENJOY GREEK CUISINE - KALAMARAKI - AND VARIOUS FISH DELICACIES...ENJOY YOUR FOOD WITH SIRTAKI - ZEIBEKIKO - TSIFTETELI (Δημοφιλής Ελληνική μουσική για να απολαύσετε την Ελληνική κουζίνα - Καλαμαράκι - και διάφορες θαλασσινές λιχουδιές...απολαύστε το φαγητό σας με συρτάκι - ζεϊμπέκικο - τσιφτετέλι).
ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν προτιμάτε τον μουσακά ή το σουβλάκι θα πρέπει να προμηθευτείτε το αντίστοιχο cd, διότι ακόμη δεν έχουν διαπιστωθεί οι παρενέργειες της κατανάλωσης μουσακά ενώ ακούγεται μουσική για καλαμαράκια.

LIAS
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007 01:15 am
Τοποθεσία: Λαμία

#3 Δημοσίευση από LIAS »

Από αυτό το μαγαζί έχω πάρει ένα πολύ μεγάλο μέρος των ακουσμάτων που διαθέτω και σας το συνιστώ και για λόγους αξιοπιστίας σε χρόνους παράδοσης, αλλά και για τις καλούτσικες τιμές του.
(ελπίζω να μην το θεωρήσετε διαφήμιση)

Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#4 Δημοσίευση από bill1961 »

Όταν βρίσκομαι Θεσσαλονίκη, δεν παραλείπω να περάσω μια βόλτα από το Studio52, στην πλατεία Ναυαρίνου. Καλά ενημερωνένο για κυκλοφορίες του δικού μας ενδιαφέροντος.

Άβαταρ μέλους
ntouzenis
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2005 12:54 pm
Τοποθεσία: Χανιά

#5 Δημοσίευση από ntouzenis »

Και εγω εχω βρει πολλα και σπανια κομματια, εννοωντας cd, στο studio 52 !!
Αψογοι απο πλευρας παραδοσης, χρονου, συσκευασιας κλπ ενω και οι τιμες ειναι λογικοτατες !!
Οσο για τους ρεμπετοδεινοσαυρους αναγκαστικα οταν σου στελνει μια εταιρεια ενα πακετο με καποιες εκατονταδες cd, θα σου βαλει και καποιες μαπες οπως :
Βουλα Νουλα : Εισαι το παθος μου
Μακης Ξυριδης : Δεν μπορω χωρις εσενα κλπ
που θες δε θες θα τα εχεις προς πωληση ... δεν μπορεις να πεις οχι, θα εχεις προβλημα !!
Πραγματι ειναι αηδιαστικος ο τιτλος και χιουμορ να θελανε να κανανε το παραχε...νε

Και για να υπερθεματισω ...θα κανανε αυτοι οι μανατζαρεοι και υπευθυνοι πωλησεων της ΞΙΝΩΣ π.χ. ενα cd με τον Νταλαρα, Μητροπανο κλπ που ειναι στα πραγματα 42 χρόνια, με τιτλο :
ΛΑΪΚΟΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ;;
ή με Μαρκοπουλο, Ξαρχακο κλπ που ειναι στα πραγματα 45 χρονια με τιτλο :
ΕΝΤΕΧΝΟΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ;;
Ποτέ !!
Εκει το χιουμορ τους εχει ΑΣΥΛΙΑ !!

ERMOLAOS
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 26 Μαρ 2009 11:43 pm
Τοποθεσία: ΛΙΒΑΔΕΙΑ

#6 Δημοσίευση από ERMOLAOS »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΑΛΑ ΤΑ ΔΙΣΚΟΠΟΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΥΤΗ ΛΟΞΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΜΕ ΜΕΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 20 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΜΙΚΡΗ ΕΙΤΕ ΜΕΓΑΛΟΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ (ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ)
ΔΙΝΩ ΟΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ.

LIAS
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007 01:15 am
Τοποθεσία: Λαμία

#7 Δημοσίευση από LIAS »

ntouzenis έγραψε:...θα κανανε αυτοι οι μανατζαρεοι και υπευθυνοι πωλησεων της ΞΙΝΩΣ π.χ. ενα cd με τον Νταλαρα, Μητροπανο κλπ που ειναι στα πραγματα 42 χρόνια, με τιτλο :
ΛΑΪΚΟΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ;;
ή με Μαρκοπουλο, Ξαρχακο κλπ που ειναι στα πραγματα 45 χρονια με τιτλο :
ΕΝΤΕΧΝΟΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ;;
Ποτέ !!
Εκει το χιουμορ τους εχει ΑΣΥΛΙΑ !!
Ούτε εκεί έχει ασυλία φίλε μου, απλά δεν θα πουλήσει.... Αν πούλαγε θα το έκαναν, να είσαι σίγουρος.
Οι εταιρείες κάνουν την δουλειά τους... έτσι μας πλασάρουν πολλές φορές μπούρδες... για αυτό λοιπόν και εμείς, θα κάνουμε την δική μας δουλειά (βλέπε παρακάτω)
ERMOLAOS έγραψε:ΚΑΛΑ ΤΑ ΔΙΣΚΟΠΟΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΥΤΗ ΛΟΞΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΜΕ ΜΕΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 20 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”