Καλοκαιρινό "ρεμπέτο-κάμπινγκ"!!! ΨΗΦΙΣΤΕ!

"Κονσούλτο"
Κλειδωμένο

Ημερομηνίες διεξαγωγής του κάμπινγκ

Παρ.21 - Δευ.24 Ιουλίου
11
30%
Παρ.28 - Δευ.31 Ιουλίου
15
41%
Παρ.04 - Δευ.07 Αυγούστου
11
30%
 
Σύνολο ψήφων: 37

Μήνυμα
Συγγραφέας
ΘΑΝΑΣΗΣ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: 23 Απρ 2005 08:30 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

#22 Δημοσίευση από ΘΑΝΑΣΗΣ »

Μια που εβαλε το θεμα ο προεδρος για μενα ισχυει μετα τις 20 Ιουλιου . Γιατι 1-20 ειμαι Κρητη τρωγοντας την προικα
Η ΖΩΗ ΚΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ

Άβαταρ μέλους
Σωτήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 22 Αύγ 2005 06:05 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

#23 Δημοσίευση από Σωτήρης »

Ωραία! Ας υποθέσουμε πως καταλήξαμε στην Κουρούτα (αν δεν παρουσιαστούν βάσιμες αντιρρήσεις ή κάποιο άλλο πρόβλημα) και ας αρχίσουμε να ακούμε ημερομηνίες. Εμένα με βολεύει όλο το καλοκαίρι, αλλά πιστεύω πως αρχές Αυγούστου (1ο δεκαήμερο) είναι καλά για τους περισσότερους και προτείνω να γίνει τότε.

Σωτήρης

Υ.Γ. Κωνσταντίνε, η Κουρούτα είναι μια υπέροχη παραλία, από τις ωραιότερες στην Ελλάδα και βρίσκεται στην Αμαλιάδα, στην Πελλοπόνησο. Περισσότερες πληροφορίες και φωτογραφίες, μπορείς να βρεις εύκολα στο internet αν ψάξεις στο google για τη λέξη "Κουρούτα". Προς το παρον μια μικρή γεύση...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004 09:46 pm

#24 Δημοσίευση από KONSTANTINOS »

Προσωπικα θα προτιμουσα τον μηνα Αυγουστο.

Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#25 Δημοσίευση από bill1961 »

20 Ιουλίου - 10 Αυγούστου είναι ιδανική εποχή για μένα.

Άβαταρ μέλους
ziannisgd
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 22 Μαρ 2005 05:54 pm
Τοποθεσία: Νάουσα

#26 Δημοσίευση από ziannisgd »

Και εμένα με βολεύει πριν τον Δεκαπενταύγουστο. Μετά ξεκινάει ο Τρύγος χαχαχαχα
Μπουζούκι γλέντι του ντουνιά......

Άβαταρ μέλους
Νίκος Κάνδιας
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2004 08:43 pm
Τοποθεσία: Ικαρία,ελάτε κι εσείς...

#27 Δημοσίευση από Νίκος Κάνδιας »

Εγώ ψηφίζω 20 Ιουλίου με αρχές Αυγούστου.
Να προλάβουμε και καμιά βόλτα στο νησί τον Αύγουστο :lol:

Άβαταρ μέλους
Νίκος Κάνδιας
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2004 08:43 pm
Τοποθεσία: Ικαρία,ελάτε κι εσείς...

#28 Δημοσίευση από Νίκος Κάνδιας »

Μιας που βλέπω οτι το θέμα έχει παει προς τα κάτω επανέρχομαι με πιο συγκεκριμένη πρόταση.
Ως προς τη διάρκεια του κάμπινγκ προτείνω τις 9 μέρες (απο Σάββατο σε Κυριακή,για ευνόητους εργασιακούς λόγους).Πιστεύω οτι σ΄αυτό το διάστημα θα προλάβουμε να γνωριστούμε λίγο καλύτερα και να ευχαριστηθούμε και όμορφες πενιές.Επίσης αυτή η διάρκεια πιστεύω οτι θα βολέψει τους περισσότερους που ίσως θέλουν να περάσουν μερικές μέρες απο το κάμπινγκ και δεν μπορούν για διάφορους λόγους να είναι εκεί σε όλη τη διάρκειά του,με άλλα λόγια μπορεί κάποιος να διαλέξει ενα τριήμερο και να έρθει (αν και κάτι τέτοιο δημιουργεί οργανωτικά προβλήματα με αριθμό ατόμων κ.τ.λ)
Όσο για τις ημερομηνίες θα πρότεινα είτε 22 Ιουλίου (Σάββατο) εώς 30 Ιουλίου (Κυριακή), είτε 29 Ιουλίου (Σάββατο) εώς 6 Αυγούσοτυ (Κυριακή) (άντε!!!να φτιάξουμε καμιά ψηφοφορία να αρχίσουμε να πάιρνουμε αποφάσεις).
Για το μέρος απ΄οτι βλέπω υπάρχει μια αρχική διάθεση για Κουρούτα και πάντα οργανωμένα (τους λόγους να μην είμαστε σε ελεύθερο τους εξήγησε πολύ σωστά ο Σωτήρης).Πάντως και εμένα η ιδέα της Κουρούτας μου φαίνεται πολύ ελκυστική για το κάμπινγκ που θέλουμε να κάνουμε.Αν και εγω θα πρέπει να ταξιδέψω απο την άλλη πλευρά της χώρας, για τους φίλους που είναι απο στεριά (που λέμε και στο νησί μου) θα είναι πολύ βολικά τα πράγματα.Και μιας που η πλειοψηφία είναι στεριανοί η Κουρούτα φαντάζει μια απο τις καλές λύσεις.Ωστόσο νομίζω οτι το θέμα δεν έχει εξαντληθεί.Αν υπάρχουν και άλλες προτάσεις....εμπρός,τώρα που γυρίζει 8)

Κλειδωμένο

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”