POIO EINAI TO IDANIKO KSYLO GIA ENA MPAGLAMA????

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την κατασκευή ενός οργάνου. Πού μπορούμε να βρούμε μουσικά όργανα.
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#8 Δημοσίευση από BLEKOS »

EYXARISTW....GIA NA DOYME......PROS TO PARON MAZEYW PLHROFORIES KAI KATA TO PASXA LEW NA KSEKINHSW AN OI GNWSEIS(YHEWRHTIKA)....EXOYN FTASEI SE KALA EPIPEDA......GIA OTI ALLO KSERETE KLP........EDW EIMASTE!!!! :)

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#9 Δημοσίευση από BLEKOS »

NA MASTE PALI........PAEI KAIROS APO THN TELEYTAIA APANTHSH....TA STOIXEIA POY EXW EINAI APELPISTIKA LIGA,DEN FTANOYN OYTE KAN GIA NA SKEFTW NA FTIAKSW MPAGLAMA :) !!!!!!
KSEREI KANEIS POIES EINAI OI DIADIKASIES.....GENIKA,PERIGRAFH TOY TROPOY KATASKEYHS ENOS MPAGLAMA SKAFTOY,ERGALEIA,YLIKA(VERNIKIA,KLP KLP)..PISTEVW OTI KAI H KATASKEYH SKAFTOY TZOYRA THA EINAI PAROMOIA.....H EXW LATHOS????????

LOIPON OSOI KAI OSES PISTOI/ES PROSELTHETE.....H MALLON KSERASTE TA OLA.....!!!!! :wink: :wink:

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#10 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ?????

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#11 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ?????

Άβαταρ μέλους
giorgos100
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 02 Σεπ 2004 09:17 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ---Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ

#12 Δημοσίευση από giorgos100 »

Επειδη το βλεπω θα περασει ΧΡΟΝΟΣ και μπαγλαμα δεν θα φτιαξεις,ασε που θα σου περασει και το μερακι!!!!! δωσε 300 € και παρε εναν !!!!
Φιλικα Γιωργος

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#13 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ.....ΑΠΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΟ ΤΠΤ!!!!!(ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΨΑΡΕΜΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ :shock: )

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΜΠΑΓΛΑΜΑ!!!
:wink: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΟΡΓΑΝΟ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.....ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!
ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ REMBETIKO FORUM.GR.....
ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!!!
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!! :D :D :D

REMPETIKO
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 28 Μαρ 2005 10:14 am

#14 Δημοσίευση από REMPETIKO »

Εγω φιλε εχω ξεκινησει ενα τζουρα ετσι σκαφτο μονοκοματο,απο μονος μου και χρησιμοποιισα ξυλο απο αγρια αχλαδια,ειναι στη κατηγορια του εβενου πολυ σκληρο και βαρυ ξυλο.Και ταστιερα απο αυτο θα κανω μονο καπακι θα βρω αλλο.Αν βρεις δοκιμασε το.Αγρια ομως ε?Η αλλη δε κανει!!! :lol:

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κατασκευαστές”