Προβλήματα στη νέα σελίδα

Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#8 Δημοσίευση από liga rosa »

για κάποιο λόγο δεν βλέπω τις δημοσιεύσεις μου στην αρχική σελίδα (εκεί που εμφανίζονται οι τελευταίες δημοσιεύσεις). ούτε σε σύνδεση, ούτε εκτός σύνδεσης (έτσι κι αλλιώς με πετάει συνέχεια έξω), από τρεις διαφορετικούς browsers. στη δημόσια συζήτηση όμως εμφανίζονται κανονικά.
επίσης, σχεδιάζεται κάποια μεταφορά των θεμάτων από την παλιά σελίδα στη νέα, στις αντίστοιχες κατηγορίες; το ξέρω βέβαια πως έχει πολλή φασαρία και αυτή τη στιγμή προτεραιότητα έχουν τα τραγούδια.
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Άβαταρ μέλους
peloponnisios
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: 14 Αύγ 2012 03:38 am

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#9 Δημοσίευση από peloponnisios »

Συγχαρητήρια κι από μένα για τη νέα μορφή της σελίδας. Μπράβο στον max αλλά και σε όλους τους υπόλοιπους που συμβάλλουν με διορθώσεις και λοιπές προσθήκες.

Έχω διάφορες προτάσεις για να βελτιωθεί η σελίδα, μόλις έχω λίγο χρόνο θα τις συγκεντρώσω και θα τις παρουσιάσω. Προς το παρόν, αν γίνεται ας διορθωθεί η ώρα δημοσίευσης των πρόσφατων θεμάτων τα οποία στην αρχική σελίδα εμφανίζονται να έγιναν 12 ώρες μετά την πραγματική ώρα, κάτι το οποίο αλλάζει και την ημερομηνία δημοσίευσης κάποιων μηνυμάτων (δείχνουν σαν να έγιναν "σήμερα" ενώ έγιναν "χθες").

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#10 Δημοσίευση από liga rosa »

για δείτε και την ακριβώς αποπάνω δημοσίευση μου, μια που του φίλου peloponnisiou εμφανίζεται κανονικά στην αρχική σελίδα...
επίσης δεν εμφανίζεται αυτή: viewtopic.php?f=9&p=31483#p31483
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#11 Δημοσίευση από max »

Καλησπέρα

απότι βλέπω οι δημοσιεύσεις σου είναι εκεί κανονικά, στην αρχική σελίδα εμφανίζονται μόνο οι τελευταίες δημοσιεύσεις, που σημαίνει πως υπάρχουν νεότερες σε σχέση με τις δημοσιεύσεις που αναφέρεις, γι αυτό δεν τις βλέπεις στην αρχική σελίδα. Είναι κανονικά όμως μέσα καταχωρημένες στο φόρουμ.

Θα ζητούσα την υπομονή σας σε όποια λάθη, το λογισμικό είναι καινούριο και είναι λογικό να εμφανιστούν προβλήματα.

Αυτό για το "εχθές" και "σήμερα", το αφαίρεσα γιατί όντως δεν φαινόταν σωστα και πλέον δείχνει μόνο ημερομηνία και ώρα.

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#12 Δημοσίευση από liga rosa »

μα ακόμα και μόλις τις ανέβαζα δεν φαίνονταν. έβλεπα τις προηγούμενες από άλλα μέλη αλλά όχι τις δικές μου. και εκτός σύνδεσης, οπότε μου φάνηκε πολύ περίεργο.
η τελευταία πάντως φαίνεται τώρα. σ'ευχαριστώ μάκη! η κατανόηση κι η εκτίμηση είναι δεδομένη.
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Νίκος Α. Πολίτης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: 30 Μαρ 2005 08:39 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#13 Δημοσίευση από Νίκος Α. Πολίτης »

Τις πρώτες μέρες μετά την αλλαγή πλατφόρμας, όλα μιά χαρά πήγαιναν. Τις τελευταίες μέρες, ενώ έχω από πριν τσεκάρει “ να με θυμάσαι”, ζητάει σύνδεση. Δίνω το user name μου και τον κωδικό μου και αμέσως εμφανίζεται “Έχετε υπερβεί το μέγιστο αριθμό προσπαθειών σύνδεσης. Εκτός από το όνομα μέλους και τον κωδικό πρόσβασης σας τώρα πρέπει επίσης επιλύσετε το CAPTCHA παρακάτω”. Ξαναδίνω όνομα και κωδικό, καθώς και το νούμερο που βλέπω και μόνο τότε με συνδέει. Κάτι μάλλον δεν πάει καλά, έ;
Νίκος Α. Πολίτης

giwrgos_p
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 30 Σεπ 2006 08:03 pm

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#14 Δημοσίευση από giwrgos_p »

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Αναφορά προβλημάτων”