Προβλήματα στη νέα σελίδα

Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: 01 Ιαν 1970 02:00 am
Επικοινωνία:

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#43 Δημοσίευση από Admin »

Η ημερομηνία καταχήρησης υπάρχει κανονικά, πατάς αριστερά το πράσινο '+' που ειναι εκεί και εμφανίζονται περισσότερες πληροφορίες. Θα βγάλουμε και σχετική ανακοίνωση σύντομα. Για αυτό με την προεπισκόπηση ειναι λίγο ζόρικο, δεν ξέρω αν φτιάχνει εύκολα. Μήπως αν αντί για προεπισκόπηση το ποστάρεις κανονικά και μετά απευθείας να το διορθώσεις ; (με το μολυβάκι που κάνεις edit

Για το Ανικανοποίητο.....
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2015 11:17 pm

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#44 Δημοσίευση από Για το Ανικανοποίητο..... »

Admin έγραψε: 27 Απρ 2018 01:42 pm Για αυτό με την προεπισκόπηση ειναι λίγο ζόρικο, δεν ξέρω αν φτιάχνει εύκολα. Μήπως αν αντί για προεπισκόπηση το ποστάρεις κανονικά και μετά απευθείας να το διορθώσεις ; (με το μολυβάκι που κάνεις edit

Το δοκίμασα και αυτό αλλά δεν...

Θα τα ανεβάζω ένα-ένα μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα.

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#45 Δημοσίευση από max »

Το πρόβλημα έχει να κάνει με την πλατφόρμα phpBB που χρησιμοποιύμε για αυτές τις συζητήσεις. Αν δεν βγάλουν αυτοί κάποιο πακέτο που να διορθώνει αυτή τη συμπεριφορά, δεν θα διορθωθεί. Προς το παρόν είμαστε στην τελευταία έκδοση, δεν ξέρω εαν στο μέλλον το φτιάξουν, είναι πιθανό γιατί είναι πρόβλημα..

Οπότε θα σου πρότεινα , εαν έχεις πολλά, αντί πχ να ανεβάζεις 10 ποστ , κάνε έναν έλεγχο χωρίς προεπισκόπηση και ανέβαζέ τα. Αλλιώς εντάξει και ένα-ένα δεν υπάρχει πρόβλημα αν σε βολεύει έτσι.

Για το Ανικανοποίητο.....
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2015 11:17 pm

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#46 Δημοσίευση από Για το Ανικανοποίητο..... »

Νασαι καλά Μάκη.

Όσο και σωστά να τα γράψεις, επειδή εμπλέκονται, εφημερίδες, ημερομηνίες, αριθμοί δίσκων, τραγούδια, όλο και κάτι ξεφεύγει και χρειάζεται διόρθωση. Αλλά δεν τρέχει κάτι. Μία-μία, ένα-ένα και όοοοοοολα θα ανέβουν *drinks*

Για το Ανικανοποίητο.....
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2015 11:17 pm

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#47 Δημοσίευση από Για το Ανικανοποίητο..... »

Καλημέρα στην παρέα.

Υπάρχει πρόβλημα με το φόρτωμα αρχείων, τα οποία τα θεωρεί μεγάλα σε όγκο, όταν σε άλλες περιπτώσεις τα δέχονταν. Αποκόμματα εφημερίδων και ετικέτες δίσκων δεν ανεβαίνουν.

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

Re: Προβλήματα στη νέα σελίδα

#48 Δημοσίευση από max »

καλησπέρα, πλέον παίζει κανονικά, αν υπάρχει πρόβλημα στείλτε μου ξανά..

Απάντηση

Επιστροφή σε “Αναφορά προβλημάτων”