ΔΙΑΓΡΑΦΗ ή ΟΧΙ

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
ΘΑΝΑΣΗΣ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: 23 Απρ 2005 08:30 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

ΔΙΑΓΡΑΦΗ ή ΟΧΙ

#1 Δημοσίευση από ΘΑΝΑΣΗΣ »

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΝ ΕΞΗΣ : ΘΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ; ΘΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΤΟ UPLOAD ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΕ ΜΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΡΓΟΥΔΙΣΤΩΝ ; ΓΙΑΤΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΙΑ .ΑΦΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΘΕΝΟΣ !!
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ SITE ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΗ ΟΠΩΣ ΘΑ ΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΕ ΟΧΛΟΚΡΑΤΙΑ -ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΡΧΗ (ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΚΡΑΤΙΚΗ ) - ή ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΣΒΗΣΙΜΟ ή ΟΧΙ .
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΕΜΨΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ !!!! ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ 61 ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ .
Η ΖΩΗ ΚΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ

Άβαταρ μέλους
Χρηστος ο Κωος
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: 11 Αύγ 2005 03:02 pm
Τοποθεσία: Λευκωσία

#2 Δημοσίευση από Χρηστος ο Κωος »

Μαλλον θα συμφωνησω με το Θαναση οχι τοσο για τον Πανουση αλλα περισσοτερο για να μη φουσκωσει ο server με αλλα αντ'αλλων που ουτε ιστορικα μας λενε κατι ουτε εχει νοημα να υπαρχουν. Επισης πρεπει να γινεται απ'ολους τους φιλους διπλοελεγχος για τα τραγουδια που θελουν να ανεβασουν γιατι οχι μονο υπαρχουν διπλα και τριδιπλα αλλα και με λαθος τιτλους

Επισης επειδη οι users εφτασαν αισιως ενα σοβαρο αριθμο και τα τραγουδια ειναι κατα τι λιγο μεγαλυτερο μαλλον αναλογει στον καθενα μας 1,5 τραγουδι. Μηπως πρεπει να μπει μια ρητρα οτι οποιος κατεβαζει πρεπει να ανεβαζει κιολας ??

Άβαταρ μέλους
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: 04 Μάιος 2005 10:10 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

#3 Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΙΚΗ »

Τι ψηφοφορία και χαζά, να σβηστούν όλα τα άσχετα κομμάτια πάραυτα. Δεν είναι μόνο το δεοντολογικό θέμα, είναι και το νομικό, μη μας την πέσει κανείς από τους εν ενεργεία μουσικούς τύπου Νταλάρα κλπ, κλείσει η σελίδα και βρουν και το μπελά τους οι διαχειριστές.

ΘΑΝΑΣΗΣ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: 23 Απρ 2005 08:30 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

#4 Δημοσίευση από ΘΑΝΑΣΗΣ »

ΑΓΓΕΛΙΚΗ έγραψε:Τι ψηφοφορία και χαζά, να σβηστούν όλα τα άσχετα κομμάτια πάραυτα. Δεν είναι μόνο το δεοντολογικό θέμα, είναι και το νομικό, μη μας την πέσει κανείς από τους εν ενεργεία μουσικούς τύπου Νταλάρα κλπ, κλείσει η σελίδα και βρουν και το μπελά τους οι διαχειριστές.
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ; ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ . ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ !
Η ΖΩΗ ΚΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ

ΘΑΝΑΣΗΣ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: 23 Απρ 2005 08:30 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

#5 Δημοσίευση από ΘΑΝΑΣΗΣ »

chris_kos2 έγραψε:Μαλλον θα συμφωνησω με το Θαναση οχι τοσο για τον Πανουση αλλα περισσοτερο για να μη φουσκωσει ο server με αλλα αντ'αλλων που ουτε ιστορικα μας λενε κατι ουτε εχει νοημα να υπαρχουν. Επισης πρεπει να γινεται απ'ολους τους φιλους διπλοελεγχος για τα τραγουδια που θελουν να ανεβασουν γιατι οχι μονο υπαρχουν διπλα και τριδιπλα αλλα και με λαθος τιτλους

Επισης επειδη οι users εφτασαν αισιως ενα σοβαρο αριθμο και τα τραγουδια ειναι κατα τι λιγο μεγαλυτερο μαλλον αναλογει στον καθενα μας 1,5 τραγουδι. Μηπως πρεπει να μπει μια ρητρα οτι οποιος κατεβαζει πρεπει να ανεβαζει κιολας ??
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΘΑΥΜΑΣΙΕΣ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙΣ ΡΕΜΠΕΤΙΚΩΝ ΑΠΟ : ΑΓΝΗ ΜΠΑΛΤΣΑ ( ΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΕΡΑ ) , ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΟ , ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗ , ΧΑΤΖΗΔΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ;
Η ΖΩΗ ΚΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#6 Δημοσίευση από max »

Θα σας παραπέμψω στο forum/viewtopic.php?t=540

πάνω πάνω έχει πρόταση ο συν-αδμιν που έχει υλοποιήσει δοκιμαστικά και πιστεύω είναι μια καλή λύση. Υπομονή λίγες μέρες.

ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 16 Δεκ 2004 12:43 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

#7 Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ »

Οσο αναφορά τη διαγραφή συγκεκριμένων τραγουδιών που δε ταιριάζουν στο ύφος & στο πνεύμα της σελίδας λέω ανεπιφύλακτα ΝΑΙ.Θα πρέπει να τηρηθεί ένα αυστηρό πλαίσιο ωστε να μην ύπαρξει αλλοίωση πρώτον & δεύτερον να προστατευθεί ο χώρος αυτός.

Τώρα, γι' αυτό που αναφέρει ο chris kos2, για τη "ρήτρα" δηλαδή (αν κατάλαβα καλά) θα μιλήσω για τον εαυτό μου και βγάλτε τα συμπερασματά σας.
Μπαίνω στη σελίδα από τη δουλειά, δεν έχω και καμιά ιδιαίτερη ευχέρεια με τους υπολογιστές, και μόνο που κατεβάζω τραγούδια υπάρχει κάποιος φόβος(βλέπε εργοδότες κλ) που να μπω στη διαδικασία να ανεβάζω κιόλας.....

Δε λέω ότι ο chris έχει άδικο, αλλά νομίζω ότι για πολλούς από μας αυτό είναι δύσκολο εως ακατόρθωτο, και επίσης μη ξεχνάμε ότι υπάρχει ο κίνδυνος με αυτό το τρόπο το σαιτ να χάσει τη "μαζικότητα" του και να μετατραπεί σε μια "ελιτίστικη" συνάντηση ανθρώπων που έχουν τα μέσα και τη δισκοθήκη για να ανταλάξουν τραγούδια.
Αυτό το σαιτ για πολλούς είναι ένα σχολείο και αυτό είναι πολύ σημαντικό.
ΑΧ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΗ
ΚΑΙ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΜΟΝΑΧΟ
ΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΩ
ΣΑΝ ΤΣΙΓΑΡΟ ΝΑ ΚΑΩ...

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”