Ηχογράφηση νέου μέλους

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
pigeonaras
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 22 Ιουν 2008 03:17 pm
Τοποθεσία: Σαλλλόνικα

#8 Δημοσίευση από pigeonaras »

Kokona έγραψε:Καλώς όρισε το νέο μέλος και ένα μεγάλο μπράβο όχι μονο για την προσπάθεια αλλά και για την ιδέα
Τωρα πια δε θα έχουμε προβλημα στη χρονοκαθυστέρηση όταν παίζουμε ζωντανά μεσω δικτύου γιατι θα εφαρμόσω το συστημα Makailer! Ετοιμαστείτε να αυτοκινηματογραφηθείτε κιθαρίστες!!! εντός ολίγου θα λάβετε μέηλ με τις παραγγελιες μου! Επιτέλους εικονικός κιθαριστας που ουτε γκρινιαζει ουτε μιλάει μόνο παίζει χε χε :twisted: :twisted: :twisted:
Το εχω κανει αυτο κι εγω πριν καιρο.....χαχαχαχαχαχα...πολύ καψιμο.....αλλά αν δεν εχεις καποιον να σε συνοδευει, καταφευγεις σε τετοιες μεθοδους...
Τον καταλαβαινω το φιλο μας τον Makailer γιατι κι εγω βρισκομουν και βρίσκομαι (περιπου) σε παρομοια κατασταση........
Παντως ωραιος φιλε μου.....συγχαρητηρια

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

#9 Δημοσίευση από liga rosa »

Makailer έγραψε:Κρατάμε τα ντέρτια μέσα μας, ξεχνώντας πως "μοιρασμένη λύπη, μισή λύπη".
μπράβο κι από μένα ρε φίλε, στο χρωστάω από πρίν! και μοιρασμένη χαρά διπλή χαρά, όπως τώρα!
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#10 Δημοσίευση από BLEKOS »

Ε ρε φιλαρακι....σε νιωθω απολυτα....μεχρι πριν λιγο καιρο ημουν χωρις παρεακι για ρεμπετικα.Ολα στον υπολογιστη..κι επειδη βαριομουν να ηχογραφησω κιθαρα μου εκανε περισσοτερο κεφι να τη γραφω σε πιανακι του fruityloops....και δωστου εγω απο πανω :D

Αντε με το καλο...να δουμε και δικες σου συνθεσεις :D :D :D
https://www.youtube.com/channel/UCYTGsC ... S-fbD9a_WA

Ωσάν το έρημο δεντρί που'ναι στ'αόρι απάνω
Μ'αρέσει να'μαι αμοναχός με τσι πολλούς δεν κάνω...

teris67
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 30 Ιαν 2010 01:28 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς

#11 Δημοσίευση από teris67 »

Έτσι ακριβώς είναι, χαρά μοιρασμένη χαρά διπλασιασμένη. Έτσι κι αλλιώς σ'αυτή τη ζούγκλα που ζούμε τέτοια σαν αυτά εδώ είναι πηγές χαράς και κουράγιου.

Ρε παιδιά, λέτε με τα νέα (πολεμικά!) δημοσιονομικά μέτρα να το γυρίσει ο κόσμος πάλι στο ρεμπέτικο; Γιατί πού αλλού θα βρεις τραγούδια που να εκφράζουν τόσο καλά τη σημερινή αγωνία και αδικία; Μόνο μην φτάσουμε σε τίποτε "τι πάθος ατελείωτο..." φοβάμαι.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”