ΚΟΥΡΟΥΤΑ 2009

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
georgalasg
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 28 Σεπ 2004 11:41 am
Τοποθεσία: Καλαμάτα - Κυπαρίσσι Λακωνίας

#71 Δημοσίευση από georgalasg »

καλημερα

Επειδη σημερα θα είναι μάλλον η τελευταία μερα που θα εχετε ιντερνετ καθως αυριο θα φυγετε φανταζομαι νωρίς για κουρούτα....
Σαββατο πρωι (υπολογίζω κατα τις 10 το πρωί να είμαι εκεί) σας περνω τηλέφωνο (εχω του Βill1961 και του ERMOLAOS) και ερχομαι να σας βρω.

Καλή ανταμωση και καλά να περασουμε. :D
Ταβέρνα η Σκάλα του Μιλάνου Βόλος
Η αυθεντική μουσική

Τρίχορδο και ξερό ψωμί

jimavagianos
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 21 Μαρ 2006 03:58 am

#72 Δημοσίευση από jimavagianos »

Παιδιά θα ξεκινήσω και εγώ για Κουρούτα από Πάτρα το απόγευμα της Παρασκευής. Μαζί θα εχω και το τρίχορδο μπουζουκάκι. Θα είμαι με αυτοκίνητο και μπορώ να μεταφέρω μέχρι 4 άτομα επιπλέον. Οποίος/οποία θέλει από Πάτρα μπορεί να μου στείλει pm ώστε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα και να κανονίσουμε να πάμε μαζί. Πέρυσι ήταν καταπληκτικά και εύχομαι φέτος να είναι πολύ καλύτερα. Σας χρωστάω το οπτικοακουστικό υλικό, που κατέγραψα από την περσινή εκδήλωση αλλά θα το ανεβάσω τέλη Αυγούστου όταν επιστρέψω με το καλό από Λέσβο μαζί με τυχόν οπτικοακουστικό υλικό που θα συλλεχθεί από την φετεινή εκδήλωση. Θα έχω και φορητό υπολογιστή και μπορεί να γίνει και streaming με την προϋπόθεση ότι στην περιοχή θα υπάρχει κάλυψη hspa cosmote ή καποιο τοπικό, ελεύθερο access point.

proedros
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 06 Φεβ 2006 08:07 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

#73 Δημοσίευση από proedros »

Καλή διαδρομή σε όλα τα παιδιά που θα πατε.Δεν εύχομαι καλά να περάσετε,αφού αυτό είναι δεδομένο.Πάντως εμείς οι απόντες νοερά θα είμαστε μαζί σας.ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΗΗΗ!!!
Θ.Β

jimavagianos
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 21 Μαρ 2006 03:58 am

#74 Δημοσίευση από jimavagianos »

Καλησπέρα από Κουρούτα. Μόλις ήρθα και εγώ εδώ. Έχουν ήδη έρθει δεκάδες άτομα στην ταβέρνα πολλοί εξ αυτών με τα μουσικά τους όργανα και αναμένεται να γίνει χαμός! Έχω λαπτοπ με ίντερνετ και σύντομα θα ανεβούν και τα πρώτα ντοκουμέντα!

jimavagianos
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 21 Μαρ 2006 03:58 am

#75 Δημοσίευση από jimavagianos »

Δεύτερη μέρα στην Κουρούτα και το γλέντι θα συνεχιστεί και σήμερα το βράδι. Το κείμενο γράφεται από την ταβέρνα της μάζωξης και ήδη έχουμε μαζευτεί σχεδόν όλοι ενώ σήμερα προσέθηκαν και νέα μέλη στην παρέα! Δεν μπόρεσα να ανεβάσω χθες υλικό λόγω της κακής σύνδεσης μέσω κινητού στο ίντερνετ εδώ αλλά θα το κάνω προς τέλος Αυγούστου επιστρέφοντας από τις διακοπές μου. Μαζευτήκαμε δεκάδες άτομα και το γλέντι κράτησε μέχρι τις 7.30 το πρωί περίπου. Το ίδιο αναμένεται και σημέρα. Όσοι είναι σχετικά κοντά προλαβαίνουν να έρθουν τώρα εδώ για ένα ακόμη μοναδικό ξεφάντωμα!

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#76 Δημοσίευση από BLEKOS »

Αυτα ειναι.Περιμενουμε τα ντοκουμεντα!!!!!Δωστου :D
https://www.youtube.com/channel/UCYTGsC ... S-fbD9a_WA

Ωσάν το έρημο δεντρί που'ναι στ'αόρι απάνω
Μ'αρέσει να'μαι αμοναχός με τσι πολλούς δεν κάνω...

Άβαταρ μέλους
udialek
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: 25 Ιαν 2008 01:29 pm
Τοποθεσία: εξορία

#77 Δημοσίευση από udialek »

Μολις τωρα (Κυριακη 10.30 μμ) εμαθα οτι ...ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ !!! :lol:

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”