Καλοκαιρινό "ρεμπέτο-κάμπινγκ"!!! ΨΗΦΙΣΤΕ!

"Κονσούλτο"
Κλειδωμένο

Ημερομηνίες διεξαγωγής του κάμπινγκ

Παρ.21 - Δευ.24 Ιουλίου
11
30%
Παρ.28 - Δευ.31 Ιουλίου
15
41%
Παρ.04 - Δευ.07 Αυγούστου
11
30%
 
Σύνολο ψήφων: 37

Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Marios 2nd
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: 06 Δεκ 2005 04:12 am
Τοποθεσία: Αθήνα

#36 Δημοσίευση από Marios 2nd »

Kai kati akoma pou parathrhsa .....oloi sas grafetai me Ellhnikh grammatoseira......einai kati pou tha diorthwsw ....eyxaristw.

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#37 Δημοσίευση από max »

Katarxin akoma mia fora sorry gia ta greeklish alla de ginetai alliws edw pou ka8omai.

H Kourouta einai poly kalh epilogh kai ennoeitai oti eimai kai gw mesa gia opoiesdhpote hmeromhnies to kalokairi .
Anaferomenos sto prohgoumeno post ( pou elege na apofygoume ton Augousto ) , den mas peirazei kai poly afou an 8ymamai kala to meros exei polla xiliometra paralia me pefka pio pisw , opote sigoura mporei na vre8ei xwros pou na mhn exei poly kosmo h' kai to anti8eto . Genikotera nomizw oti aneta ginetai eleu8ero camping , enw h polh einai dipla gia osous apasxolei to pou 8a meinoun .

Auta gia twra 8)

Άβαταρ μέλους
markos4
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2005 07:30 pm
Τοποθεσία: ΑΜΑΛΙΑΔΑ

Καλοκαιρινό "ρεμπετο-κάμπινγκ"

#38 Δημοσίευση από markos4 »

Παιδιά σας χαιρετώ απο την όμορφη Κουρούτα... (Μένω μόνιμα). Πιστεύω ότι είναι μιά απο τις καλύτερες επιλογές αφού οι παραλίες είναι ατέλειωτες με απέραντα πευκοδάση.... Για όσους χρειαστούν δωμάτια θα το αναλάβω εγώ, αφού βέβαια συνενοηθούμε πρώτα για πότε, πόσα κ.λ.π. Υπάρχουν <<πρωτόγονα>> ταβερνάκια πάνω στη θάλασσα που στο τέλος αν γουστάρουμε μπορούμε να τα κάψουμε που λέει ο λόγος.... Εκτός από τη διαμονή εγώ θα φροντίζω για μάσες και πιώματα.... Άλλωστε φημίζεται το κρασί της περιοχής....Για οτιδήποτε είμαι στη διάθεσή σας.... Για μένα όποτε και να γίνει η μάζωξη είμαι μέσα....

GPAP
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 23 Μαρ 2006 10:09 am
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΡΕΜΠΕΤΟ-ΚΑΜΠΙΝΓΚ

#39 Δημοσίευση από GPAP »

Παιδιά γειά σας. Είμαι νέο μέλος της πανέμορφης παρέας σας και πιστεύω να τα πάμε καλά από δω και μπρός. Συμφωνώ το καλοκαίρι για ένα τριήμερο να βρεθούμε σε κάποιο νησάκι. Μονο που εγώ σαν παντρεμένος πρέπει να φέρω και την γυναίκα μου και τον γιό μου ο οποίος παίζει πιάνο και βιολί.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
Τα ξαναλέμε
Γειά σας ρε παιδιά. Αγαπώ πάρα πολύ το ρεμπετικο τραγούδι και γι' αυτό μπήκα σε αυτή την ιστοσελίδα. Πάντως κάνετε φανταστική δουλειά. Συγχαρητήρια

GPAP
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 23 Μαρ 2006 10:09 am
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΡΕΜΠΕΤΟ-ΚΑΜΠΙΝΓΚ

#40 Δημοσίευση από GPAP »

Παιδιά γειά σας και πάλι. Εχω και εγώ να προτείνω τον παράδεισο της Ελλάδος, το πανέμορφο χωριό μου, το Κυπαρίσσι Δήμου Ζάρακος Λακωνίας. Βρίσκεται μεταξύ Λεωνιδίου και Μονεμβασίας, παραθαλάσιο με φανταστικές αμμουδιές. Εχει πάρα πολλά κουτουκάκια, ταβέρνες, μπαρ, καφετέριες,τρομερά και πρωτότυπα φαγητά, κρασάκι ΝΕΚΤΑΡ, και το κυριώτερο συνδιάζει βουνό και θάλασσα. Οχι μόνο δεν θα το μετανοιώσετε, αλλά θα γίνετε μόνιμοι παραθεριστές του.
Σας ευχαριστώ και πάλι.
Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία.
Γειά σας ρε παιδιά. Αγαπώ πάρα πολύ το ρεμπετικο τραγούδι και γι' αυτό μπήκα σε αυτή την ιστοσελίδα. Πάντως κάνετε φανταστική δουλειά. Συγχαρητήρια

Άβαταρ μέλους
georgalasg
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 28 Σεπ 2004 11:41 am
Τοποθεσία: Καλαμάτα - Κυπαρίσσι Λακωνίας

#41 Δημοσίευση από georgalasg »

Είμαστε 2 πλέον οι Κυπαρισσιότες ρεμπέτες...!!!!!

Για ρίξτε μια ματιά εδω:

www.kyparissilakonias.gr

Εχει και δωμάτια αλλα και χώρο για ελευθερο κάμπινγκ
Βεβαια είναι λίγο δύσκολη η πρόσβαση λόγω δρόμου. 3,5 ωρες απο Αθήνα...

Δείτε και το videακι που έχω φτιάξει ...
Στα download δικές σας ματιές, το video. Είναι το άλλο μου ΄χομπι εκτός του μπουζουκιού....

Ξεχασα ... Απο εκει είναι και η καταγωγή του Τζοανάκου , ο οποιος είναι και μακρυνός θείος μου, πιο κοντινός του Γ.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ :wink:
Ταβέρνα η Σκάλα του Μιλάνου Βόλος
Η αυθεντική μουσική

Τρίχορδο και ξερό ψωμί

GPAP
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 23 Μαρ 2006 10:09 am
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΡΕΜΠΕΤΟ-ΚΑΜΠΙΝΓΚ

#42 Δημοσίευση από GPAP »

Φοβερός ο georgalas, δεν συφωνείται??
Πατριώτης, φίλος αλλά και εξάδελφος.
Εγώ πάντως πηγαίνω Σαββατοκύριακο στο Κυπαρίσσι για να προλειάνω το έδαφος για μια ενδεχόμενη έφοδος του forum στο Κυπαρίσσι. Τη Δευτέρα θα σας έχω νέα.
Καλά να περάσετε.
Γιώργαρε θα σου φέρω και κρασάκι special κοκκινέλι.

Κλειδωμένο

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”