chat

Απόψεις σας για τη σελίδα, προβλήματα που εντοπίζονται, σχόλια, παρατηρήσεις
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
mouxlas-7
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 04 Οκτ 2004 03:36 am
Επικοινωνία:

chat

#1 Δημοσίευση από mouxlas-7 »

auto pou pistevo oti lipi apo auto to site einai mia forma chat oste na mporoume na vriskomaste kai na sizitame online diafora themata kai na gnorizomaste h users tou site kalhtera. pistevo oti tha einai kalo na ginoume mia parea kai oti ena java chat tha mas feri akoma poio konta.
episis pistevo oti kalo tha einai ean gini kati tetio na kitaxetai na einai simvato kai mesa apo to irc (internet relay chat) oste na mporoune na mpenoune kai apo ekei kapia atoma pou den gnorizoun to site. kai etsi h parea tha megalosi para polu grigora me para polous users engramenus sto site kai auto pistevo tha sas anevasi tin diathesi oste na asxolithite me poio polu orexi.

Άβαταρ μέλους
kostakis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 27 Αύγ 2004 09:45 am

#2 Δημοσίευση από kostakis »

Γειά κα χαρά σου φίλοι μου. Είμαι ο κωστάκης. Τακτικός θαμών όπως πιθανών να έχεις προσέξει της ρεμπετοσελίδας. Χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να κρίνω το τιτάνιο έργο των παιδιών από το οποίο τόσα πολλά έχω μάθει και με πρόθεση μόνο φιλικής συνεισφοράς στη ρεμπετοσελίδα, ετοίμασα ένα chatroom στο οποίο δεν χρειάζεται να κάνεις refresh στην σελίδα για να δεις την απάντηση. Το έχω σηκώσει στην ιστοσελίδα μου για να το δοκιμάσω αν δουλεύει και για να μπορέσετε να το δειτε. http://www.knb.gr/chat/chat.html . Αν νομίζετε ότι χρειάζεται δεν έχετε παρα να το πείτε. Τό έφτιαξα και μόνο για μέλη αλλά αυτό είναι εντελώς αβέρτο....
Ένα μεγάλο ευχαριστώ ξανά στα παιδια που συντηρούν το site για όσα μας έχετε δώσει.

Κωστάκης

mpletsas
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 522
Εγγραφή: 06 Σεπ 2004 07:28 pm

#3 Δημοσίευση από mpletsas »

Kωστάρα μπήκα στη σελίδα σου και που άρεσε πολυ το chat που έφτιαξες (δεν ξέρω αν είδες τα σχόλια). Να δούμε πότε θα αξιωθώ να φτιάξω κι εγώ το progress bar για τα upload που είχα πει κάποτε να ασχοληθώ...
'Ενα bug μόνο, αυτό με τα ελληνικά που τα βγάζει γαριδάκια και μπορείς χαλαρά να το φτιάξεις.

Κατά τα άλλα, δεν ξέρω μόνο άν θέλουμε να βάλουμε flash object στη σελίδα γιατί πολλοί δεν το έχουν to flash plugin ή δεν έχουν permission στη σχολή ή τη δουλειά να το περάσουν. Ή το αποφεύγουν να το έχουν για τους γνωστούς λόγους. Αυτό είναι και λίγο «πολιτική» απόφαση.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Η δική σας γνώμη”