Μια ακόμη πρόταση

Απόψεις σας για τη σελίδα, προβλήματα που εντοπίζονται, σχόλια, παρατηρήσεις
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Giannis_Naxos
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2005 02:19 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς

Μια ακόμη πρόταση

#1 Δημοσίευση από Giannis_Naxos »

Αδμινιστράτορες συμβαίνει το εξής. Όταν πατάμε για να βρούμε κάποιο τραγούδι από κάποιον καλλιτέχνη,μας βγάζει την λίστα με τα κομμάτια που υπάρχουν με σειρά νομίζω της ημερομηνίας που ανεβήκανε.
Προτείνω λοιπόν για την εξοικονόμηση χρόνου και για διευκόληνση να ανοίγει η λίστα με την αλφαβητική σειρά των κομματιών.

Επίσης πρόβλημα είναι ότι πολλά κομμάτια βρίσκονται γραμμένα με αγγλικά. Αυτό πιστεύω ότι είναι αναγκαίο να διορθωθεί.Όχι για ηθικούς λόγους αλλά γιατί μας δυσκολεύει στην αναζήτηση τραγουδιών.

Αν μπορείτε και έχετε όλη την καλή διάθεση...

Άβαταρ μέλους
ZAGOURAS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 24 Αύγ 2005 03:12 pm
Τοποθεσία: ΘΗΣΕΙΟ-ΑΘΗΝΑ

#2 Δημοσίευση από ZAGOURAS »

Μπορείς να κάνεις κλικ στον τίτλο του τραγουδιού ή στον τραγουδιστή ή στον συνθέτη κλπ. πάνω πάνω και θα στα βγάλει ανάλογα ή αλφαβητικά ή κατά ημερομηνία ή κατά μέγεθος κτλ.κατά την δική σου επιλογή...

Άβαταρ μέλους
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: 04 Μάιος 2005 10:10 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

#3 Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΙΚΗ »

Εγώ νομίζω ότι καλώς ανοίγει με χρονολογική σειρά γιατί λίγο πολύ τα παλιότερα τα έχουμε δει και έχουμε κατεβάσει αυτά που μας ενδιαφέρουν.

Άβαταρ μέλους
ZAGOURAS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 24 Αύγ 2005 03:12 pm
Τοποθεσία: ΘΗΣΕΙΟ-ΑΘΗΝΑ

#4 Δημοσίευση από ZAGOURAS »

Για να γίνω πιο σαφής: κάνε κλικ στην μπάρα που λέει τιτλος-συνθέτης-τραγ.-κτλ.

Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004 09:46 pm

#5 Δημοσίευση από KONSTANTINOS »

Το πρόβλημα με τα ελληνικά, για μενα, είναι οτι δεν τα αναγνωριζει το μηχανημα και αναγκάζομαι να ξαναγραψω τα στοιχεια για να τα διαβαζω.. Υποθετω οτι αυτο ισχύει και για αλλους.. Οποτε το να γραφτουν τα τραγουδια στα ελληνικα άλλους τους βοηθαει και αλλους οχι.

Άβαταρ μέλους
Giannis_Naxos
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2005 02:19 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς

#6 Δημοσίευση από Giannis_Naxos »

Παιδιά τα ξέρω αυτά που λέτε. Και τι να πατήσω για να βγουν με την σειρά ξέρω και γνωρίζω ότι μερικοί υπολογιστές έχουν αυτό το πρόβλημα με τα ελληνικά.

Εγώ μια πρόταση έκανα. KONSTANTINE για το pc σου προτείνω να του κάνεις ένα ωράιο formatάκι και να βάλεις ελληνικά Windows. :P

Απάντηση

Επιστροφή σε “Η δική σας γνώμη”