ΝΕΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ!!!!!:)

Απόψεις σας για τη σελίδα, προβλήματα που εντοπίζονται, σχόλια, παρατηρήσεις
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
issipap
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 21 Οκτ 2007 11:07 pm

#22 Δημοσίευση από issipap »

ωραία εξελίσσεται αυτή η συζήτηση!
λοιπόν, νόμιζα ότι ο παξιμαδάκης είναι αθήνα, αν είναι κάτω, μπορεί να τονε πετύχεις και στου αβυσσινού, μ'ένα σμπάρο δυό τρυγόνια!
έχει μαγαζάκια κάτω,
είναι και κάνα δυό καινούρια που έχουν ανοίξει.
αν μείνεις πάνω από 2 βδομάδες στο ηράκλλιο και δεν το σιχαθείς, να πας να κοιταχτείς σ ένα γιατρό, (αν)αισθησιολόγο!!!!
:lol: :lol: :lol:

issipap
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 21 Οκτ 2007 11:07 pm

#23 Δημοσίευση από issipap »

...α, και πού σαι;
αν οδηγείς, πρόσεχε πολύ στο δρόμο...
έχει ειδικούς παράφρονες...

Άβαταρ μέλους
ntouzenis
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2005 12:54 pm
Τοποθεσία: Χανιά

#24 Δημοσίευση από ntouzenis »

Μπλεκο καταλαβαινω ... αλλα λεω στα ενδιαμεσα ...
:shock:
Ρε συ ειχα την εντυπωση οτι εφτιαχνες οργανα ...
οπως και ναχει οι πληροφοριες ισχυουν εφοσον τυγχανεις ρεμπετολατρης !!

Τον Παξιμαδακη ειδα προχθες σε καναλι Ηρακλειωτικο με κιθαριστα, κοπελλα και κρουστο. Οι μπαρήδες του δε με ενθουσιασαν τοσο ...
Ο Αβησσυνος χθες Τεταρτη ητανε εδω στα Χανια, αλλα με τεθοιο κρυο, βροχη και τεθοια κριση αστα ... περασα κατα τις 12 δεν ειχε και πολυ κοσμο ...
Νομιζω ο Κωστης παιζει Ρεθυμνο Παρασκευες -Σαββατο στο Μακαμ

Μπλεκο αμα κατσεις και μετα την Καθαρα Δευτερα, να σμιξομε θερρει, στο Ρεθεμνος που ειναι ενα μπαρεακι καλο !!

Άβαταρ μέλους
ntouzenis
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2005 12:54 pm
Τοποθεσία: Χανιά

#25 Δημοσίευση από ntouzenis »

ntouzenis έγραψε:Μπλεκο καταλαβαινω ... αλλα λεω στα ενδιαμεσα ...
:shock:
Ρε συ ειχα την εντυπωση οτι εφτιαχνες οργανα ...
οπως και ναχει οι πληροφοριες ισχυουν εφοσον τυγχανεις ρεμπετολατρης !!

Τον Παξιμαδακη ειδα προχθες σε καναλι Ηρακλειωτικο με κιθαριστα, κοπελλα και κρουστο. Οι μπαρήδες του δε με ενθουσιασαν τοσο ...
Ο Αβησσυνος χθες Τεταρτη ητανε εδω στα Χανια, αλλα με τεθοιο κρυο, βροχη και τεθοια κριση αστα ... περασα κατα τις 12 δεν ειχε και πολυ κοσμο ...
Νομιζω ο Κωστης παιζει Ρεθυμνο, Παρασκευες -Σαββατα στο Μακαμ

Μπλεκο αμα κατσεις και μετα την Καθαρα Δευτερα, να σμιξομε θερρει, στο Ρεθεμνος που ειναι ενα μπαρεακι καλο !!

issipap
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 21 Οκτ 2007 11:07 pm

#26 Δημοσίευση από issipap »

ίντα την ήβαλες εδά τη μπαράθεση μρε ντουζένης;
για να το δω 2 φορές και να ζηλεύγω, απού 'μαι στου φούτερου τη μάνα;
ε διάλε διάλε, ετσά δουλειές μου κάνετε και με διαολίζετε κι απόι μουρώνω τση γαβάθας μπας και ξελησμονήσω...
σταυρούλα, την τούρτα!!!

Άβαταρ μέλους
jpez
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: 15 Ιαν 2005 08:55 pm

#27 Δημοσίευση από jpez »

Μην προσπαθησεις να αλλαξεις τιποτα! Αυτη ειναι η φωνη σου γιατι να την αλλαξεις.. Αυτο θα ταν υποκρισια.. Εξαλλου ρεμπετικο τραγουδας δεν πας για eurovision.. Κανε το μερακι σου εγω μια χαρα σε βρησκω..

Άβαταρ μέλους
jpez
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: 15 Ιαν 2005 08:55 pm

#28 Δημοσίευση από jpez »

BLEKOS έγραψε:Ευχαριστω Σεσκουλα :D....να σαι καλα για το σχολιο :wink:

Αυτη η ατιμη η φυση...τελειωσε με Παγιουμτζη,Ρουκουνα,Καλυβοπουλο,Περπινιαδη,Νταλγκα,Ασικη,Αραπακη κ ενα κατεβατο ακομα.........τις ατιμες τις φωνες τους που τις πηγε;.....χαθηκε να μου δωσει μια απ αυτες;(Παγιουμτζη παρακαλω!!!!) :D :D :D

Καποια στιγμη θα ηχογραφησω ξανα μαλλον ολα τα κομματια μου,μα δεν ξερω πως να βελτιωσω τη φωνη μου ρε γμτ....κανεις εδω μεσα που να κατεχει καμια τεχνικη;

Κ δυο λογια για το κομματι, απευθυνεται στην Κωνσταντινα, μεγαααααλος ερωτας,ξεκινησαμε σαν φιλοι κ γιναμε ζευγαρι αυτη τη στιγμη εγω ειμαι Κερκυρα κ εκεινη Κρητη...το κομματι αποτελει εκκληση να αφησει τη Μεγαλονησο...λετε να πιασει; :wink:
Μην προσπαθησεις να αλλαξεις τιποτα! Αυτη ειναι η φωνη σου γιατι να την αλλαξεις.. Αυτο θα ταν υποκρισια.. Εξαλλου ρεμπετικο τραγουδας δεν πας για eurovision.. Κανε το μερακι σου εγω μια χαρα σε βρησκω..

Απάντηση

Επιστροφή σε “Η δική σας γνώμη”