Κουρούτα 2015

Ανακοινώσεις και τυχόν προβλήματα στη ρεμπετοσελίδα (πχ προβληματικό τραγούδι - πρόβλημα σύνδεσης - λάθος στοιχεία σε τραγούδι κλπ).
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Συντονιστές
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011 12:52 pm

Κουρούτα 2015

#1 Δημοσίευση από Συντονιστές »

Καλησπέρα

μιας που .. πλησιάζουμε (2 μήνες πριν), θα θέλαμε να ανακοινώσουμε πως η φετινή συνάντηση στην Κουρούτα θα γίνει 31 Ιουλίου - 1/2 Αυγούστου στη γνωστή καντίνα στη Μαραθιά. Θα επανέλθουμε ξανά με λεπτομέρειες για την πρόσβαση.

Εάν κάποιος/α ενδιαφέρεται για δωμάτια ενοικιαζόμενα, ας στείλει μήνυμα εδώ και θα βοηθήσουμε.

Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#2 Δημοσίευση από bill1961 »

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Σωτήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 22 Αύγ 2005 06:05 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

#3 Δημοσίευση από Σωτήρης »

Επειδή η Παρασκευή πέφτει 31 Ιουλίου, δεν θα μπορούσαμε να θεωρήσουμε ότι το πρώτο Παρασκευοσάββατο του Αυγούστου είναι το επόμενο; :)
Προσωπικά θα με βόλευε πολύ γιατί 31-2 θα λείπω εξωτερικό και θα το χάσω...

Συντονιστές
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011 12:52 pm

#4 Δημοσίευση από Συντονιστές »

όντως είχαμε πει από τις περασμένες χρονιές πως η καλοκαιρινή συνάντηση θα υπολογίζεται με βάση το πρώτο σου-κου του Αυγούστου, το οποίο πέφτει ακριβώς 1-2 φέτος.. ήδη κάποιοι φίλοι έχουν κλείσει τα εισιτήριά τους και κανονίσει διακοπές από το εξωτερικό αρκετά νωρίτερα με βάση αυτές τις ημερομηνίες.

Η εκτίμησή μας είναι μεγάλη και ως καλλιτέχνης αλλά και ως άνθρωπος, μακάρι να μπορούσες να έρθεις, ειναι και τα 10 χρόνια φέτος και ήσουν από την πρώτη συνάντηση στην Κουρούτα..

Άβαταρ μέλους
Σωτήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 22 Αύγ 2005 06:05 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

#5 Δημοσίευση από Σωτήρης »

Καταλαβαίνω φυσικά! Δεν υπάρχει πρόβλημα, απλά δοκίμασα την τύχη μου, ακριβώς επειδή είναι η επέτειος φέτος!!! Θα ειμαι πάντως εκεί νοητά και είμαι, έτσι κι αλλιώς, πολύ χαρούμενος και περήφανος που πριν από δέκα χρόνια έριξα μια (χαζή για κάποιους τότε) ιδέα και εξελίχθηκε σε αυτή την τεράστια γιορτή!!! Καλά να περάσετε και θα συμβάλλω κι εγώ με τον τρόπο μου :)
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!! :lol:

Άβαταρ μέλους
Γιωργος Κουκος
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Σεπ 2006 10:20 am
Τοποθεσία: Τορινο

#6 Δημοσίευση από Γιωργος Κουκος »

δυστυχως για τον ιδιο λογο το χανω και εγω φετος. Κριμα..

Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#7 Δημοσίευση από bill1961 »

Για να μη ξεχνιόμαστε...και να κανονίζουμε το πρόγραμμά μας.

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ανακοινώσεις - Προβλήματα - Διορθώσεις”