Ετήσια συνδρομή (πρόταση)

Ανακοινώσεις και τυχόν προβλήματα στη ρεμπετοσελίδα (πχ προβληματικό τραγούδι - πρόβλημα σύνδεσης - λάθος στοιχεία σε τραγούδι κλπ).
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
LIAS
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007 01:15 am
Τοποθεσία: Λαμία

Ετήσια συνδρομή (πρόταση)

#1 Δημοσίευση από LIAS »

Μετά από αυτό το στάδιο της πρώτης συλλογής χρημάτων για την σελιδούλα μας, τι θα λέγατε να καθιερώναμε μια ετήσια συνδρομή για όλα τα μέλη (με βάση τα νέα δεδομένα της άδειας της ΑΕΠΙ), ώστε να μην έχει παράπονο κανείς και να μην αρχίσουν (μετά από ενα-δυό χρονάκια) γκρίνιες του τύπου -μας τα παίρνετε- ή -εγώ πλήρωσα ενώ εσύ την βγάζεις στο τζάμπα- κλπ.

Και τέλος πάντων υπάρχουν εδώ μέσα λίγοι που κάνουν όλη την σαβουροδουλειά και πλήρωναν και από την τσέπη τους, για να απολαμβάνουν οι πολλοί. Ευκαιρία είναι να το διορθώσουμε και αυτό (εγώ είμαι στους πολλούς).

nikakis
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2004 10:08 pm

#2 Δημοσίευση από nikakis »

Συμφωνώ με τον LIA και επαυξάνω!

Άβαταρ μέλους
ΠΡΟΚΟΠΗΣ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 10 Σεπ 2005 04:31 pm
Τοποθεσία: ΑΓΙΑΣΟΣ - ΛΕΣΒΟΥ

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ

#3 Δημοσίευση από ΠΡΟΚΟΠΗΣ »

Η πρόταση του LIA είναι η πιο σωστή και η πιο δίκαιη. Μέσα μόλις καθοριστεί το ποσό της ετήσιας συνδρομής.

Δημήτρης Ν.
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2007 02:18 pm
Τοποθεσία: Μεσολόγγι

#4 Δημοσίευση από Δημήτρης Ν. »

Κι εγώ "μέσα" αλλά φοβάμαι ότι με πάγιο την ετήσια προσφορά, θα υπάρξουν άλλα προβλήματα.
Όπως: "Αφού πληρώνω γιατί να μην μπορώ να κατεβάζω χωρίς όριο?" ή "Αφού τα έχω τα τραγούδια τις σελίδας, γιατί να πληρώσω?"

Και πιθανόν, να είναι τροχοπέδη σε καινούριες εγγραφές. Ίσως χαρακτηριστεί σελίδα της εκμετάλλευσης και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο!!!

Θέλει περισσότερη σκέψη το πράγμα. Είναι σύνθετο πρόβλημα.

proedros
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 06 Φεβ 2006 08:07 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

#5 Δημοσίευση από proedros »

Δημήτρης Ν. έγραψε:Κι εγώ "μέσα" αλλά φοβάμαι ότι με πάγιο την ετήσια προσφορά, θα υπάρξουν άλλα προβλήματα.
Όπως: "Αφού πληρώνω γιατί να μην μπορώ να κατεβάζω χωρίς όριο?" ή "Αφού τα έχω τα τραγούδια τις σελίδας, γιατί να πληρώσω?"

Και πιθανόν, να είναι τροχοπέδη σε καινούριες εγγραφές. Ίσως χαρακτηριστεί σελίδα της εκμετάλλευσης και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο!!!

Θέλει περισσότερη σκέψη το πράγμα. Είναι σύνθετο πρόβλημα.
Αν υπάρξουν άτομα που θα κάνουν τέτοιες ερωτήσεις,προφανώς σκεφτονται μόνο την πάρτη τους.Οσο για την τροχοπέδη στις καινούριες εγγραφές,μόνο όσοι συμφωνούν.ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΤΖΑΜΠΑ.
Θ.Β

ERMOLAOS
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 26 Μαρ 2009 11:43 pm
Τοποθεσία: ΛΙΒΑΔΕΙΑ

#6 Δημοσίευση από ERMOLAOS »

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΣΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ. ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ. ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙς ΤΕΛΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ

Άβαταρ μέλους
APAXNH
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005 07:02 am
Τοποθεσία: Earth
Επικοινωνία:

#7 Δημοσίευση από APAXNH »

Βάλλεται το χέρι στην τσέπη και αφήστε τα πολλά τα λογία. Τα παλικάρια της σελίδας δεν ζήτησαν ούτε συνδρομές ούτε κουραφέξαλα. Το μόνο που θέλουν είναι να δώσει ότι θέλει ο καθένας μας.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ανακοινώσεις - Προβλήματα - Διορθώσεις”