Πως δουλεύουν τα μίνι player στους τίτλους των τραγουδιών;

Ανακοινώσεις και τυχόν προβλήματα στη ρεμπετοσελίδα (πχ προβληματικό τραγούδι - πρόβλημα σύνδεσης - λάθος στοιχεία σε τραγούδι κλπ).
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
Χασκίλ
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Δεκ 2006 11:53 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

#8 Δημοσίευση από Χασκίλ »

I guess will have to wait for that one, grecian5000. Just wait!

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#9 Δημοσίευση από max »

Τα τραγούδια από τον επόμενο μήνα θα ανοίγουν σε τυχαίες ώρες και μέρες μέχρι να συμπληρωθεί ο αριθμός που μας επιτρέπεται από τη σύμβαση που έχουμε κάνει, το αναφέρουμε και στον κανονισμό.

Λέω τον επόμενο μήνα γιατί δεν έχουμε προλάβει να υλοποιήσουμε αυτή τη λειτουργία ακόμα. Μπορείτε βέβαια να τα ακούτε επίτοπου με τον yahoo media player που έχουμε ενσωματώσει γι αυτό το σκοπό.
------
The songs from next month will be available for downloading at random times and days , till the total amount that we are allowed.

Next month because we didnt have time to implement this feature yet. You can also listen to them directly with use of the yahoo media player that we have integrated for this purpose.

Sorry for my poor grammar.

Άβαταρ μέλους
member21
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 20 Μαρ 2005 11:43 am
Τοποθεσία: Μαρούσι

#10 Δημοσίευση από member21 »

ε ρε μεγαλεία!!! το site έγινε πολυεθνικό! :D :D :D :D

that's incredible!! :P
...τον τεκετζή εδιάταξαν, τις λουλαδιές ντουμπλέδες.

kostas82
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 31 Δεκ 2007 07:49 pm

#11 Δημοσίευση από kostas82 »

Λίγη βοήθεια! Μία φορά που είχα μπει εδώ από υπολογιστή εκτος του σπιτιού μου δούλευε κανονικά ο yahoo media player ενώ από τον υπολογιστή στο σπίτι μου δεν λειτουργεί. Μήπως γνωρίζει κανείς εάν πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση για να δουλέψει?

Άβαταρ μέλους
pigeonaras
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 22 Ιουν 2008 03:17 pm
Τοποθεσία: Σαλλλόνικα

#12 Δημοσίευση από pigeonaras »

kostas82 έγραψε:Λίγη βοήθεια! Μία φορά που είχα μπει εδώ από υπολογιστή εκτος του σπιτιού μου δούλευε κανονικά ο yahoo media player ενώ από τον υπολογιστή στο σπίτι μου δεν λειτουργεί. Μήπως γνωρίζει κανείς εάν πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση για να δουλέψει?
Μήπως δεν έχεις εγκατεστημένο το flash player ?

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#13 Δημοσίευση από max »

Κοίταξε αν έχεις απενεργοποιημένο το javascript ή έχεις κάποιο προγραμματάκι που τα κόβει.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ανακοινώσεις - Προβλήματα - Διορθώσεις”