Συντονιστές

Ανακοινώσεις και τυχόν προβλήματα στη ρεμπετοσελίδα (πχ προβληματικό τραγούδι - πρόβλημα σύνδεσης - λάθος στοιχεία σε τραγούδι κλπ).
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Δημήτρης Ν.
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2007 02:18 pm
Τοποθεσία: Μεσολόγγι

#29 Δημοσίευση από Δημήτρης Ν. »

Ας αναφωνήσουμε όλοι μαζί 3 φορές "ΖΗΤΩ" :D :D :D

Noussis
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 24 Σεπ 2007 11:29 pm
Τοποθεσία: Στρασβουργο Γαλλιας

ανακουφιση

#30 Δημοσίευση από Noussis »

Δεν ερχομαι πολυ συχνα στη σελιδα αλλα το νεο της απενεργοποιησης με εβαλε σε μελαγχολια. Ελπιζω να τα καταφερετε και να ξαναλειτουργηση συντομα αυτη η τοσο σημαντικη σελιδα.

Μπραβο σας και παλι

Μανωλης

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

Re: ανακουφιση

#31 Δημοσίευση από max »

Noussis έγραψε:Δεν ερχομαι πολυ συχνα στη σελιδα αλλα το νεο της απενεργοποιησης με εβαλε σε μελαγχολια. Ελπιζω να τα καταφερετε και να ξαναλειτουργηση συντομα αυτη η τοσο σημαντικη σελιδα.

Μπραβο σας και παλι

Μανωλης
Η σελίδα λειτουργεί ακόμα.

mertzanos
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 08 Ιαν 2007 01:07 am

#32 Δημοσίευση από mertzanos »

החכבהח טב לנןסןץלו םב מבםב ךבפוגבזןץלו פסבדןץהיב?????

בצןץ בםוכבגבם םוןי ףץםפןםיףפוע?????
׀ֵֻֿׁװֱֹֹֿׁ ֻֿ

paris xiotis
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 07 Σεπ 2006 03:26 pm

#33 Δημοσίευση από paris xiotis »

Μπραβο σε ολους.

mpletsas
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 522
Εγγραφή: 06 Σεπ 2004 07:28 pm

#34 Δημοσίευση από mpletsas »

mertzanos έγραψε:δηλαδη θα μπορουμε να ξανα κατεβαζουμε τραγουδια?????

αφου ανελαβαν νεοι συντονιστες?????
Δεν είπε κανένας αυτό. Το πώς θα λυθεί το ζήτημα με τα τραγούδια είναι άλλη ιστορία, αναφορικά με την οποία: ουδέν σχόλιον.

Ο άνθρωπος απλώς (λακωνικά) επεσήμανε ότι η σελίδα δεν είναι κλειστή, ανοιχτή είναι. Ειδάλλως, σε ποιό φόρουμ γράφουμε τώρα δα; Είναι λίγο προσβλητικό να υπονοεί κάποιος ότι η σελίδα είναι σαν να μην υπάρχει επειδή κόπηκε το κατέβασμα. Υπάρχουν και άλλα πράγματα σημαντικά στη σελίδα και απαιτούνε χρόνο και κόπο. Σε αυτά θα μας βοηθάνε οι συντονιστές.

Άβαταρ μέλους
ntouzenis
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2005 12:54 pm
Τοποθεσία: Χανιά

#35 Δημοσίευση από ntouzenis »

Ευχομαι κι εγω καλη αρχη και καλη δουλεια στους αναλαμβανοντες διαχειριστές και μπραβο στους αντμιν για την ενεργεια και τη διατηρηση του site !!!
Επειδη δεν εμπαινα καποιο διαστημα και ισως εχω χασει επεισοδια δεν καταλαβα τι ακριβως εγινε και τι προκειται να γινει. Μου δημιουργουνται καποιες ερωτηματα και αμα θελετε απαντατε σε περιπτωση που δεν αναμοχλεύω ενδεχομενα παθη, που οπως ειδα υπηρξαν, στα οποια δεν εδωσα πολυ σημασια γιατι ειμαι βρεγμενος απο αλλο φορουμ ... :

1. Το site συνεχιζει απροσκοπτα τη λειτουργια του ;;
Τερμα τα προβληματα με σερβερ ή οτιδηποτε αλλο ιντερνετικο ;;
2. Τελικα που υπηρξε το προβλημα ; μονο στο θεμα download ή γενικοτερα θεμα λειτουργιας και υποστηριξης ή μηπως θεμα συμπεριφορας και συννενοησης καποιων ;
3. Το WIKI θα ξαναρχίσει πάλι να δουλευει ;; Εχω "ανεβασει" δυο λημματα που μου εφαγαν αρκετη δουλεια, τη Νινου και τον Τσιτσανη. Σε περιπτωση που δεν λειτουργησει το WIKI συντομα παλι θαθελα επειδη δεν κρατησα back up αν καποιος τα εχει σωσει, ας μου τα στειλει !!!
4. Τα ανεβασμα τραγουδιων συνεχιζεται ;; Μπορουμε να ανεβαζουμε τραγουδια εστω για το ραδιο ;;
5. Υπαρχουν τραγουδια ανεβασμενα που δεν εχουν ακομα βγει στο site ; Προσωπικα θυμαμαι 1 δικο μου, μπορει ναναι κι αλλα ...

Ευχαριστω και καλη συνεχεια σε ολους !!

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ανακοινώσεις - Προβλήματα - Διορθώσεις”