Συντονιστές

Ανακοινώσεις και τυχόν προβλήματα στη ρεμπετοσελίδα (πχ προβληματικό τραγούδι - πρόβλημα σύνδεσης - λάθος στοιχεία σε τραγούδι κλπ).
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#22 Δημοσίευση από bill1961 »

Κατ' αρχάς ευχαριστώ για τις ευχές σας φίλοι μου, αλλά να διευκρινίσω και μερικά πράγματα.
1. Δεν γίναμε διαχειριστές στη θέση των διαχειριστών, δεν καταλάβαμε "πραξικοπηματικά" ή έστω μετά από "λαϊκή εξέγερση" τη διαχείριση του site. :)
Συνεπώς Ηρακλή έχεις δίκιο. Συντονιστές οριστήκαμε ή καλύτερα βοηθοί για την ομαλότερη λειτουργία του.
2. Προσωπικά πιστεύω πως αυτό το site ξεπέρασε πολύ γρήγορα τις προσδοκίες των δημιουργών του, που αντιμετώπισαν αντικειμενικές δυσκολίες στη λειτουργία του (δεν το ξέρω αλλά μπορεί να ήταν και ανέτοιμοι για το μέγεθος του εγχειρήματος). Κι εγώ, όπως και πολλοί άλλοι θαμώνες, θεωρώ και "δικό μου" αυτό το site. Σε καμιά περίπτωση δε θα ήθελα να το δω να σβήνει, να κλείνει, να χάνεται τόσος κόπος τόση διάθεση προσφοράς. Δεν το είχα πει ποτέ ευθέως στους διαχειριστές, αλλά νομίζω ότι το γνωρίζαν πως η διάθεσή μου να βοηθήσω ήταν δεδομένη. Γι' αυτό και όταν το μεσημέρι της Τετάρτης μου το πρότεινε ο Κώστας, δε χρειάστηκε να το σκεφτώ δεύτερη φορά, να θέσω όρους ή να απαιτήσω δεσμεύσεις...
3. Τώρα αν αυτό σημαίνει ότι θα έρθει "η ημέρα που όλοι περιμένουμε" κατά πως λέει ο vacondios, είναι κάτι που δεν μπορώ να το απαντήσω. Ακόμη και υπό αυτές τις συνθήκες (μη επιθυμητές δεν το συζητώ...) αξίζει να προσπαθήσουμε.
Όχι μόνο εμείς, ΌΛΟΙ μας...

Άβαταρ μέλους
REBET
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 13 Μαρ 2006 04:35 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Επικοινωνία:

#23 Δημοσίευση από REBET »

Παιδιά, ειλικρινά χαίρομαι για την τροπή που πηρε η κατάσταση!! Με λίγα λόγια "το σώσαμε". Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στην "τετράδα του sealabs"
και χαίρομαι γι όλους που ανέλαβαν και ειδικά για τον καλό μου φίλο Bill61.
(Του το'λεγα εγώ, "εσύ Βασίλη μου, μια μέρα θα φτάσεις ψηλα").

Μπράβο παιδιά
Η ευτυχία φέρνει φίλους, η δυστυχία τους δοκιμάζει.



Το Μαρούσι άλλοτε : http://amaroussion.blogspot.com

Άβαταρ μέλους
NIKOS_THESSALONIKH
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 16 Οκτ 2004 04:57 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

#24 Δημοσίευση από NIKOS_THESSALONIKH »

Γιούπιιιιιι!!! :D

svth
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2005 05:53 pm

#25 Δημοσίευση από svth »

Αυτά είναι ευχάριστα . Παιδιά καλή δουλειά .Η σελίδα πρέπει να κρατηθεί όρθια γιατί είναι η μοναδική όαση για τους φίλους του ρεμπέτικου. Αν μπορούμε να βοηθήσουμε κι εμείς από την περιφέρεια να μας το ζητήσετε, θα ανταποκριθούμε με μεγάλη χαρά

avasil
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 28 Μαρ 2005 02:58 pm

μραβο

#26 Δημοσίευση από avasil »

μπράβο παιδιά εύχομαι η σελίδα να ζήσει χιλια χρόνια!!!!επίσης όποτε και αν θέλετε μπορώ να βοηθήσω ουσιαστικά δίνοντας χώρο και οτιάλλο θέλετε σε ένα server που έχω στην γερμανία και απλά δεν πέφτει ποτε...

Άβαταρ μέλους
katsabinis
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 26 Ιουν 2006 10:36 pm
Τοποθεσία: Δίστομο
Επικοινωνία:

#27 Δημοσίευση από katsabinis »

Κι εγώ με τη σειρά μου να ευχηθώ ''σιδερόκεφαλοι'' και πάντα να προσφέρουμε όλοι μαζί...
Παιδιά συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία και καλή αρχή

proedros
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 06 Φεβ 2006 08:07 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

#28 Δημοσίευση από proedros »

Ναστε καλα
Θ.Β

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ανακοινώσεις - Προβλήματα - Διορθώσεις”