Εγω και το κοριτσι μου



Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Alitis
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 09 Ιουν 2006 01:26 pm
Τοποθεσία: Οπου γης καταγης

Εγω και το κοριτσι μου

#1 Δημοσίευση από Alitis »

Εγω και το κοριτσι μου οι δυο μας ξεκιναμε απο τον πυργο τον λευκο.....ομορφη Θεσσαλονικη νυφη του θερμαικου....Στελαρας....Ζητειται τιτλος, δημιουργος και οτι αλλο ...ευχαριστω

LIAS
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007 01:15 am
Τοποθεσία: Λαμία

#2 Δημοσίευση από LIAS »

εγώ και το κορίτσι μου, οι δυο μας ξεκινάμε
από τον πύργο τον λευκό και τσάρκα πάμε εμείς οι δυο
όμορφη Θεσσαλονίκη, νύφη του Θερμαϊκού

Έχω την εντύπωση ότι ο τίτλος είναι «νύφη του Θερμαϊκού». Δυστυχώς δεν το έχω ολόκληρο και δεν ξέρω άλλες πληροφορίες. Από την υφή της φωνής του Στέλιου, υποθέτω ότι είναι ανέκδοτη ηχογράφηση του 1970.
Που το άκουσες εσύ φίλε Alitis?? Είσαι και εσύ Καζαντζιδικός??

Alitis
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 09 Ιουν 2006 01:26 pm
Τοποθεσία: Οπου γης καταγης

#3 Δημοσίευση από Alitis »

Ειμαι γαμωτο μου ειμαι....καπου στο Νετ το βρηκα...μισο ομως και οταν το ακουσα τρελαθηκα...δεν μπορω να το βρω ομως

ΚΩΣΤΑΣ55
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Μαρ 2009 08:51 pm

ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ

#4 Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ55 »

ΕΓΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΨΑΞΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΜΕ ΤΑ 931 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ
ΚΑΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ
ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΡΑΦΦΥΛΗ
ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΚΑΜΠΑΝΗ
ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΜΠΑΝΗ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 45ΑΡΙΑ ΜΗ ΕΠΩΝΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΕ 45ΑΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΣΕ ΕΠΑΝΕΚΔΟΣΗ ΟΥΤΕ ΣΕ 33 ΣΤΡΟΦΕΣ ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΗ
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ !!!!!!

LIAS
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007 01:15 am
Τοποθεσία: Λαμία

#5 Δημοσίευση από LIAS »

Δεν ξέρω ποιος το τραγουδά, πάντως δεν είναι ο Καζαντζίδης. Για αυτό δεν περιλαμβάνετε στην δισκογραφία που βρήκες.

arxodas
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 24 Ιουν 2009 06:38 pm

#6 Δημοσίευση από arxodas »

ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΜΠΑΝΗ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΤΟΥ "ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ"? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΦΩΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΑΜΠΑΝΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ (ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΖΑΝΤΙΔΗ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ, ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ) ΠΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΗΝ ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ "Ο ΚΑΡΕΚΛΑΣ" ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ.. ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ

Απάντηση

Επιστροφή σε “Αναζήτηση τραγουδιού”