Ζήτηση - Προσφορά εργασίας για μουσικούς

Όποιος ψάχνει δουλειά για να παίζει μουσική, όποιο μαγαζί ψάχνει σχήματα γράφει εδώ.
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
kampas
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2006 10:29 am
Τοποθεσία: Χαϊδάρι

#36 Δημοσίευση από kampas »

Καλησπέρα στην παρέα...
Φίλος καλός, ρεμπετοκιθαρίστας ψάχνει δουλίτσα για ταβέρνα...
Αν κάποιος ψάχνει κιθαρίστα (Αθήνα και πέριξ) για ρεμπέτικα παιξίματα ας απαντήσει, κατά προτίμηση με πμ...
...Γι' αυτό και σ' ονομάσανε "Τρελό Κορίτσι Άπονο"...

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

επείγον-ρεβεγιόν

#37 Δημοσίευση από liga rosa »

ζητείται κιθαρίστας (να τραγουδάει) για ρεβεγιόν (10.30-2.00) σε ταβέρνα (με μικρόφωνα) στην αργυρούπολη. υπάρχει μπουζουξής του μαγαζιού και τραγουδίστρια. θέλουν (παλιά) λαϊκά, νησιώτικα κλπ κεφάτα για την περίσταση. δεν τα έχω και τόσο τα '50-'60, γιαυτό ψάχνω και κιθαρίστα στη θέση μου. στείλτε πμ, θα έχω το νού μου συνέχεια.
νίκος
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

#38 Δημοσίευση από liga rosa »

ειλικρινά χαίρομαι που όλοι είτε έχετε κλείσει δουλειά εγκαίρως, είτε δεν έχετε καμία όρεξη να αλλάξετε χρόνο παίζοντας λαϊκά μακριά από τους δικούς σας!
εύχομαι good year σε όλους!!!
νίκος
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

kostis51
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 09 Ιαν 2010 08:57 am
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

#39 Δημοσίευση από kostis51 »

KALHMERA SE OLOYS. MHPOS GNORIZETE KAPOION DASKALO MPOYZOYKIOY GIA KORINTHO? EYXARISTO

Άβαταρ μέλους
Νίκος Τριήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: 13 Σεπ 2007 12:43 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Χολαργός

#40 Δημοσίευση από Νίκος Τριήρης »

Εαν δεν βρεις στην Κόρινθο, πάρε τον προαστιακό που είναι γρήγορος και έλα Αθήνα που έχει αρκετούς και καλούς δασκάλους.

Άβαταρ μέλους
trixordoalani
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 26 Ιουν 2009 04:27 pm

#41 Δημοσίευση από trixordoalani »

για σου φιλε υπαρχουν μουσικοι και στο κιατο και κορινθο εσυ τι ακριβως ψαχνεις? τριχορδο η τετραχορδο?

jannists
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 15 Σεπ 2009 10:55 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Πενιές στη Σαλονίκη

#42 Δημοσίευση από jannists »

Φίλε μου αν θέλεις κανονίζουμε να παίξουμε τίποτα. Εγώ παίζω κιθάρα (κυρίως ) και μπουζουκι. Παίζαξε με ένα φίλο που παίζει μπουζούκι στις αρχές της χρονιάς σε κανα δυό μαγαζιά αλλά δεν προχώρησε.αν είναι επικοινώνησε. 6937313330 Γιάννης
pigeonaras έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....
ΒΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΛΙΑΚΙΑ ΠΕΝΙΑ..........ΚΙ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ?????
ΚΑΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΚΑΤΙ UNDERGROUND ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.......ΞΕΡΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ,ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΚΑΙ ΚΙΘΑΡΑ(ΕΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑ,ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ), ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΛΛΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...

Απάντηση

Επιστροφή σε “Προσφορά-Ζήτηση εργασίας από μουσικούς”